Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

PPC pro dětský obchod (Shoptet) - FB a Google


hourglass
Skončil
30.11.2021 v 15:48
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
A+
Dobrý den,

jsem výhradní dovozce dětského zboží značek Moni, Cangaroo a Byox do ČR a SR a hledám akutně někoho na správu PPC na FB a Google pro můj B2C e-shop tvojemamka.cz. E-shop je napojený na VO dropshipping, ale hlavní zaměření bude na podporu prodeje mých tří značek (cca 300 produktů, vyšší marže, větší prostor pro PNO/CPA), zbytek zboží (13k položek) jen okrajově a v podstatě asi na bázi retargetingu.

Momentálně jede Heureka a Zboží.cz v mojí režii, Sklik má na starosti slečna přímo ze Seznamu.

Preferuji zkušenost se segmentem dětského zboží a ideálně i správou účtu na FB jako takového (toto naprosto není podmínkou, momentálně mě tlačí prodej, ale musíte si umět dát dohromady i text a grafiku, ke které dodám podklady). Raději bych šel cestou freelancera, nikoliv agentury (na rovinu - kvůli ceně). Rád bych dlouhodobou spolupráci.

Bližší info pošlu do e-mailu, poté si ideálně zavoláme a domluvíme podrobnosti. Spolu s kontaktem poprosím zaslat i reference (nejlépe s nějakými konkrétními výsledky, jak se vám dařilo) a cenu za měsíční správu (fakturace nutná). Pište prosím na info@tvojemamka.cz - na nabídky na Webtrhu nebudu odpovídat.

Přeji pěkný den


Petr Bársony