Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Výkonnostní online marketing __ Facebook Ads / Google Ads_ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ


hourglass
Skončil
24.12.2021 v 09:34
Prodejce
A+
Zvýším vaše prodeje díky výkonnostnímu online marketingu, zejména přes pokročilý nástroj Facebook Ads, kterému momentálně věnuji největší pozornost.

Soustředím se na cílený prodej produktů a služeb, nikoliv na pouhé zvyšování návštěvnosti či sběr lajků.
Svým klientům přivádím každý měsíc obrat v řádech milionů Kč

Facebook Ads – Zajistím kompletní PPC propagaci na Facebooku a Instagramu, které dnes patří k nejziskovějším kanálům.


Google Ads – Sestavím vám PPC reklamy s ohledem na relevantní klíčová slova, abyste se zobrazovali správným klientům na Google. Díky dynamickému remarketingu se bude návštěvníkům vašeho webu zobrazovat reklama na konkrétní produkty, které si u vás prohlíželi.
Google nákupy – Vyladím vaše produktové inzeráty tak, aby cena za proklik byla co nejnižší. Reklamy nechám zobrazovat pouze těm, kteří vaše zboží opravdu vyhledávají.
Webová analytika – Pomocí měřících online nástrojů zjistím, jak se zákazníci na vašem webu/e-shopu chovají a jaká skupina lidí je pro vás nejziskovější. A na tu pak budeme cílit reklamní kampaně.
Osobní konzultace – Rád se s vámi sejdu osobně nebo online a probereme vaše dotazy ohledně reklamních kampaní.

Zakládám si na poctivé práci, díky které jsme s klienty schopni neustálého posunu a rozvoje. Své zkušenosti jsem mimo jiné získával v marketingové agentuře INIZIO,. Již čtvrtým rokem podnikám na volné noze. Jsem v pravidelném kontaktu se specialisty z Facebook a Google Ads podpory.

Neplaťte zbytečné sumy za „odpracované“ hodiny freelancerů nebo agenturních zaměstnanců.
Předem si stanovíme fixní částku, vypočítáme PNO a zhodnotíme si situaci, zda pro vás bude spolupráce výhodná. V případě, že pak budete se vším souhlasit, pustíme se do práce! Lze se také domluvit na odměně ve formě % z obratu. Nově jsem schopný nabídnou záruku vrácení peněz za první dva měsíce spolupráce v případě, že nedodám výsledky, na kterých se domluvíme. 


Martin Váňa
info@martinvanamarketing.cz
+420 739 102 076
www.martinvanamarketing.cz
www.facebook.com/martinvanamarketing.cz