Čůčo.cz - e-shop s ovocnými víny

cuco.cz
preview

Vyvolávací cena
99 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
23.12.2021 v 22:43
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Návštěvnost posl. měsíc
1 200
Zisk posl. měsíc (Kč)
10 000
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Obchod
Exkluzivní prodejce ovocných vín značky Čůčo. 8 druhů poctivých ovocných vín a dráková balení.
K prodeji nabízíme e-shop, doménu cuco.cz, profily na soc. sítích, profesionální fotografie (nejen produktové, ale fotky použitelné např. na soc. sítě), pokud chcete, tak i společnost Čůčo s.r.o. (volba je na vás, zda ji chcete, nic se zde ale nedělo a je to v podstatě prázdné s.r.o., e-shop přijímal platby pod společností Rybízák s.r.o.)


Ale hlavně - nabízíme, že vám budeme EXKLUZIVNĚ dodávat vína, které jsou na e-shopu (s možným rozšířením sortimentu) za exkluzivní velkoobchodní ceny. Budete tak mít o hodně větší marže, než jakýkoli prodejce ovocných vín v ČR.

Přiložené miniatury