Hledáme tvůrčího grafika


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
23.12.2021 v 09:38
biders
10% odezva
21 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Kvalitu
Rozsah
Tiskoviny
Rozpočet
20 - 50 tisíc Kč
Dobrý den,

pro rozšíření našeho portfolia produktů hledáme šikovného a zkušeného tvůrčího grafika pro spolupráci při tvorbě grafických návrhů posterů příp. autora vlastních grafických návrhů pro spolupráci na vytvoření grafických návrhů dle našeho zadání. Jedná se o přípravu pro výrobu plakátů s retro tematikou. Máme hrubou představu jak by měly jednotlivé motivy vypadat a potřebujeme někoho kdo je převede do grafické podoby dle našich požadavků. Pokud máš zajímavé tvůrčí myšlení určitě se ozvi. Podmínkou je velice dobrá znalost postupů při tvorbě grafických návrhů a následně i podkladů pro vlastní tisk.
Hledáme, někoho tvůrčího a kreativního s vlastními myšlenkami. V případě, oboustranné spokojenosti bych rád navázal dlouhodobou spolupráci.

Prosím o nabídku a zaslání reference nebo ukázky Vaší tvorby (nejlépe odkaz na Váš vlastní web apod.) s případnou Vaší cenovou nabídkou za hodinu (abych si mohl udělat aspoň hrubou představu o finanční náročnosti). Vím, že těch informací není moc , nicméně eshop mám více než 20 let a celkem odhadnu co se dá stihnout za hodinu. Prosím též o zaslání telefonického kontaktu na Vás.

Prosím neposílejte mi odkazy na zaheslovaná úložiště, galerie na FB (FB nemám), ke stažení přes úschovnu nebo odpovědi bez referencí.

Hledám někoho šikovného a v případě úspěšných realizací je možné se domluvit na dlouhodobější spolupráci. Nehledám nejlevnější cenu ale dobrý poměr cena / výkon. Preferuji kvalitu před kvantitou.

Děkuji za Vaše nabídky.