Guava.cz | Tvorba Webových stránek, E-shopů, Mobilních aplikací


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
18.12.2021 v 16:01
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení

Zdravíme,


pokud jste klikli na náš odkaz, tak určitě potřebujete zrealizovat svoji vizi, ať už v podobě webové stránky, e-shopu, mobilní aplikace či software na míru. Jsme skupina mladých a technicky zaměřených lidí s vášní ke kreativní tvorbě, proto si vždy dáváme záležet na našich výtvorech, aby jste byli vždy spokojeni a společně jsme dosáhli vašeho cíle. Máme mnoho zkušeností z různých projektů od webových aplikací, přes mobilní aplikace až po například aplikaci pro drony a IoT. Pro další reference nás kontaktujte.

Proč Guava? Na rozdíl od jablek či hrušek je guava často neznáme ovoce, které ovšem má mnohé co nabídnout.


Šablony ve WordPressu? Polotovary u nás nehledejte. Naše webové stránky jsou tvořeny dle individuálních požadavků zákazníka, čímž získává každý náš výtvor originalitu a kvalitu. K tomu využíváme nejnovější technologie a vždy je udržujeme aktuální, například: PHP Framework Laravel, Tailwind, Livewire, Svelte, InertiaJS, AlpineJS, Stimulus a další. Při tvoření se také zaměřujeme na podporu SEO a dalších marketingových nástrojů.

Nabízíme tvorbu moderních mobilních aplikací s podporou nativního příslušenství telefonu (Bluetooth, kamera, NFC a podobně). Vyvíjíme nativní aplikace pro Android (Java, Kotlin) a Multiplatformní aplikace ve Flutter SDK.

www: https://www.guava.cz
e-mail: office@guava.cz
tel: +420 774 28 28 08
tel: +420 735 06 74 51

Tým Guava.cz