Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Úpravy a vývoj webu


hourglass
Skončil
08.12.2021 v 15:48
biders
62% odezva
13 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den, jsme platforma Volej Ferdu , která zastřešuje a koordinuje firmy a řemeslníky, fungujeme cca 9 let a stále se vyvíjíme. Posledním rokem procházíme transformací, měníme způsob fungování a chceme růst a rozšiřovat se, proto bychom potřebovali uskutečnit nějaké změny prozatím na současném webu a dále pak plánujeme vytvořit nový web. Jelikož současný web je vytvořený ve vlastním frameworku v PHP, je obtížné ho upravovat někým, kdo to nezná. Hledáme člověka (spíše jednotlivce než firmu), který by byl schopný udělat nějaké změny na současném webu a v horizontu cca roku pak vytvořil nový web dle našeho zadání.
Hledáme dlouhodobou spolupráci, ideálně bychom rádi našli někoho, koho by celý náš projekt oslovil a měl by zájem být součástí naší společnosti, to by bylo otázkou dohody.
Primárně se soustředíme na získávání zakázek stavebního charakteru, renovace oken a dveří a výrobu oken a dveří, zemní a výkopové práce ale i další druhy práce na jedné straně a na straně druhé předáváme ke zpracování našim členům (firmy a řemeslníci). Za zprostředkování dokončených zakázek si účtujeme určitou provizi. Každý člen má mobilní aplikaci, kde je veškerá správa zakázek, pokladna atd. Působíme zatím v Praze, ale máme v plánu rozšířit v budoucnu i do dalších měst.
Budeme se těšit na kontakt s vámi!

Přiložené miniatury