Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Stažení volných pozic z Úřadu práce ČR v PHP


hourglass
Skončil
01.12.2021 v 18:52
biders
67% odezva
9 zájemců
Prodejce
A+
Ahoj,

sháním vývojáře, který mi v PHP napíše skript pro stažení nabídek z Úřadu práce.

Vlákno k této problematice už bylo vystaveno zde: https://webtrh.cz/473672-stazeni-vol...ic-uradu-prace. Zdroj dat zůstává stejný: https://data.mpsv.cz/web/data/volna-mista-za-celou-cr (vpravo Soubory, volná místa a JSON formát.

Funkční odlazený skript si poté přepíšeme sami do aplikace do frameworku. Požaduji prvotně pouze základní funkční celek v custom PHP. Rád upřesním zadání, aby pak nedošlo k omylu.

Fáze a problémy, které je nutno vyřešit:

1/ prvotně skript stáhne jen nabídky, které půjdou procházet jako pole - ale pozor, ten soubor je opravdu veliký (cca 350 MB) a UP se netváří, že by to jejich API umělo stránkovat. Zde tedy potřebujeme vyřešit nějaký mechanismus postupného načítání těch nabídek. Potřebujeme tedy vytvořit nějaký filtr než se stáhne celý obsah, protože to webový server asi jen tak nedá. A nebo to vymyslet jinak.

2/ později párování číselníků na obce a kraje a další zpracování dat

Posílejte prosím cenový návrh a nějakou metodu, jak to budete řešit. Musím si být jistý, že to pak produkční server zvládne a zakomponujeme to do vlastního řešení. Případně musíme být schopni nastavit serveru potřebné vyšší limity.