Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Versatile hledá posilu


hourglass
Skončil
01.12.2021 v 17:40
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
A
Přeji krásný večer, 
jdu s prosbou. Hledáme nového a spolehlivého brigádníka, který by mi psal výplně webů, příspěvky pod sociální sítě, popisky produktů v e-shopech a spoustu dalšího. 
Jsme malá, ale silně se rozvíjející copywritingová agentura, která má velmi široký rozsah. Jelikož už jsme pár let na trhu, máme velmi významné zákazníky s velmi složitými požadavky a tak hledám kvalitní, šikovné a nadané lidi do party, co by mi s nimi pomohli. 
Požaduji
- 100% spolehlivost plnění zadání do 3 dnů od zadání
- alespoň nějaké zkušenosti s copywritingem
- milý přístup na bázi tykání a celkové harmonie při práci
- byla bych velmi vděčná, kdyby byl brigádník z prahy a okolí, kvůli případnému posezení u kávy a probrání našich cílů
- flexibilitu v oborech, o kterých bude psát (smíření se i s nezajímavou prací)
Co za to nabízím
Firmu Versatile (www.avversatile.cz) jsem založila v roce 2017 ve svých 15ti letech a vedu jí do dnes. Za ta léta se firma vyšplhala mezi ty nejlepší a nejpřizpůsobivější ve svém marketingovém odvětví. Ale já chci víc. Chci dát dohromady tým šikovných tvůrců, co se mnou budou budovat projekt k dokonalosti. Zatím se jedná o práci z domova, která většinou vyžaduje méně jak hodinu denně, ale to se změní, takže chci vášnivého a hlavě ambiciózního (klidně nezkušeného), ale zapáleného člověka. Zatím nabízím 150 Kč za 1 Ns (normostranu=1800 znaků), ale nebojte, pokud budete ti praví, plat se vám i bude násobit. 

Zprávy zájemců si ráda přečtu na svém emailu versatile.info@email.cz. Napište mi prosím jaká kritéria splňujete, odkud jste a proč bych si měla vybrat právě Vás.  :)