27.10.2021 16:13
1
A pořád otravujou a pořád otravujou..... furt nějaká pani se mnou chce hrát hru....., kterou, ale já nebudu hrát, protože se mi nevyplatí.

Jděte do prdele, já se nenechám využívat jako to děláte s lidma !! Prostě to jakým způsobem necentralizujete výrobu stránek tak, abych já získal dost hodin za měsíc..... , ale jenom mě chcete využívat, abych někomu budoval byznys za to, že vám zaplatím... nebo za to, že nejste schopni mi dodat potřebný a efektivní počet hodin za měsíc..jste schopni si ze mě udělat námezdního otroka !! Už mě neotravujte.


Dobrý den,
děkujeme za Váš email a potvrzujeme zrušení Vaší registrace.
S pozdravem poptávej.cz


Jaké máte zkušenosti vy s Poptávej.cz ?


A to neni jenom poptávej.cz to je spousta agentur, které žijou z toho, že využívaj lidi na jednu zakázku za měsíc.....třeba a takhle jich maj deset těch lidí a z každýho vyrejžujou aniž by nejprve ten člověk měl za měsíc normální výdělek a normální počet hodin. Tomu se říká námezdní otroctví. Takže jediní komu se to vyplatí jsou oni.
27.10.2021 17:45
2
Mne taky volaji s nabidkama na vse mozny. Reknu nemam zajem a vymazte si moje cislo a okamzite cislo na telefonu blokuju. A je klid.

Ale rozhodne se tim nebudu nervovat. Vyresim si to sam. Nejsi vyjimka, volaji tady urcite naproste vetsine z nas.
27.10.2021 19:06
3
Ty tady taky pořád otravuješ a nikdo kvůli tobě nezakládá vlákna.
27.10.2021 19:08
4
Původně odeslal Wladass
Ty tady taky pořád otravuješ a nikdo kvůli tobě nezakládá vlákna.
27.10.2021 19:11
5
Původně odeslal Wladass
Ty tady taky pořád otravuješ a nikdo kvůli tobě nezakládá vlákna.
Tak založ, aspoň mi uděláš reklamu.... a jestli mě tam míníš bezdůvodně napadat a urážet jen za svobodný projev názoru, který tobě nic neudělal....tak ti přestávám rozumět. Anebo tě to sere..nemůžeš ojebávat a využívat lidi, když otevírám taková témata viď ?
27.10.2021 19:22
6
Měl bys dostat výchovný ban na měsíc. Mě to taky prospělo.
Aspoň bys začal makat a přestal fňukat.
27.10.2021 19:30
7
Původně odeslal Wladass
Měl bys dostat výchovný ban na měsíc. Mě to taky prospělo.
Aspoň bys začal makat a přestal fňukat.
Já nefňukám, já rozebírám systém. A to co si napsal je klasická Komunistická propaganda v podání pravicovýho neoliberála..
27.10.2021 19:35
8
To co jsem napsal je prostá pravda. Bláboly sem cpeš jen ty.
27.10.2021 19:42
9
Původně odeslal Wladass
To co jsem napsal je prostá pravda. Bláboly sem cpeš jen ty.
To nejsou bláboly, lidi zajímá v čem žijou....a šmejdů se tady za chvíili zbavíme... to tvoje dogma bez ničeho je prostá pravda ?..ty tim co si napsal odmítáš cokoliv... chápeš....? a schválně lidi v režimu soukromého vlastnictví nutíš dělat brát cokoliv za cokoliv..., na to nemáš právo dokud se mi to nevyplatí.., dobře dělat ano proti tomu já nikdy nic neměl..., ale jak a za jakých podmínek.....to je důležité... já nejsem ničí zvíře ani tvoje....já jsem člověk.
27.10.2021 19:45
10
Původně odeslal PetrGargulák
....a šmejdů se tady za chvíili zbavíme...
Tvůj optimismus bych chtěl mít :-) Šmejdi tady byli ještě před internetem, budou tady i dlouho po tvém příspěvku, neboj :-)
27.10.2021 20:00
11
Vláďa nezvládl pokračování v diskusi. Stav je tedy 1:0 pro Mr. Gargulák.

28.10.2021 09:27
12
Poptávky z poptávkových a inzertních portálu určitě nebrat!! (pokud teda nechcete dělat práci za almužnu). Podobně jako jinde platí, že nejlepší poptávky jsou z referencí. Na podobném projektu jsem si zaplatil kredit asi před 2 lety, za tu dobu jsem realizoval snad jednu poptávku - vytvoření webu pro stavební firmu, a to možná jen proto, že jsem nabídl cenu 8tis. Celkem mě překvapuje, že většina projektu/poptávek z tohoto zdroje nakonec stejně není realizovaná.

Problem je, že Poptávky cpou svoje nabídky masivnímu kvantu firem (ačkoliv mi tvrdili do tel, že si vybírají jen max 20 firem). Vrchol bylo, když mi volal obchodník a já mu odpověděl "vždyť já už u Vás jsem" :-D. Zkuste někdy zavolat na poptávku druhý den a uslyšíte otravené lidi, které masíruje kvantum firem s nabídkama.

Já už z recese píšu nabídky pod cenou (ref. zatím nezasílám) a zkoušim jestli vubec někdo odepíše. Zvažuju taky, že zkusim nějakou fiktivní nabídku a napíšu o tom pak článek.

Každopádně, pokud si zadáváte poptávku, tak jedině s novým dočasným tel. a emailem, pokud nechcete pak další měsíce mazat nabídkové spamy :-D. V jiném oboru možná tyhle systémy fungují, v oblasti IT webdelepoment určitě ne!!
01.11.2021 20:46
13
Poprvé hledám, kde je tady funkce "ignorovat uživatele". Poradíte? Každý máme své problémy, ale já ufňukance fakt nemusím.

Nedávno jsme měl taky nahrávaný telefonát se super nabídkou na skvělé SEO. Na mou otázku, jak to zlepší můj chov 12 slepic jsem uslyšel zakuckaný smích. Myslím, že po pár takovýchto reakcí mi už volat nebudou :-)
P.S. Fakt mě zastihli u kontroly mého kurníku, bylo ty slepice slyšet ;-)