Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky jazykových služeb

Překlady z/do polského jazyka, lokalizace, expanze na PL trh


hourglass
Skončil
21.11.2021 v 12:30
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,
rád bych nabídl své služby překladatele do a z polského jazyka. Jako překladatel se živím od roku 2018, polština pro mě byla jasná volba, neboť pocházím z pohraničí z dvojjazyčné rodiny. Kromě toho mám magisterský titul z anglistiky z Univerzity Palackého v Olomouci a doplňkově realizuji také překlady v kombinaci AJ/ČJ.

Z mých současných referencí zmíním např. BEWIT, Swardman, agenturu ČeskéPřeklady, Woodfi, Feeber, WittyTrade, Institut mikroelektronických aplikací nebo 2din. Pro všechny tyto subjekty realizuji překlady do PJ na bázi dlouhodobé spolupráce, které si cením nejvíce.

V minulosti jsem realizoval několik expanzí českých firem na polský trh (Adaptic, Finakademia, Bonprint, ModrýSlon (ne růžový) aj.) sestávajících z vytvoření polské mutace webu a konzultací ohledně tamního trhu (banky, doprava, specifika požadavků polských zákazníků apod.).

Samozřejmostí je schopnost práce ve Wordpressu a nejrůznějších programech typu Trello, Loco, Freelo apod. K práci používám hlavně Trados, okrajově pak Memsource.

Sazba za ns závisí na délce textu, jeho povaze, možnosti dlouhodobé spolupráce a je předmětem dohody. Preferuji možnost fakturace.

Rád zodpovím jakékoliv případné dotazy, a to buď zde do zprávy nebo na heinz.bogdan1@gmail.com.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Bogdan Heinz