Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám zajetý a výdělečný eshop rentima.cz

www.rentima.cz

hourglass
Skončil
18.11.2021 v 11:27
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Prodám zajetý e-shop se skladovými zásobami v hodnotě cca 250tis (stále se mění). Prodejní cena je za e-shop, fb stránky, instagram, grafické podklady a doménu. V případě koupě e-shopu požaduji odkoupit zbylé skladové zásoby (lze i postupně).
Mohu odprodat i movitý majetek (není podmínkou), který je určený k pronájmu, taktéž přes eshop, jelikož má v sobě zabudovaný rezervační systém včetně generování smluv např. skákací hrady, party stany, pivní sety, grily atd. Celková hodnota movitého majetku na pronájem cca 200tis.
E-shop je v provozu a objednávky vyřizujeme.
Průměrný obrat bez jakékoliv reklamy je cca 25-30tis měsíčně. Každý rok od založení se roční obrat zdvojnásobil. Zalistováno na eshopu přes 4000položek. Odběr pouze od 3-4 hlavních dodavatelů, takže žádné velké starosti. Dá se bez problému dělat v 1 člověku.
Marže u produktů 70-100%
Průměrná návštěvnost 1500-2000 lidí měsíčně.
Podotýkám, že shop jede opravdu bez reklam a to z časových důvodů, jelikož bych nestíhal vyřizovat větší počet objednávek. Z tohoto důvodu jde i do prodeje, potřebuji víc času než peněz:)
V případě spuštění reklam by byly prodeje určitě 3 až 4 násobné a věřím, že má eshop velký potenciál do budoucna i díky nadstandardnímu rezervačnímu systému a možnosti pronajímat věci a ne jen prodávat zboží.
Eshop vytvořila firma ideal media a jsou schopni doprogramovat vše co si jen vymyslíte. Eshop je odkoupen a neplatí se žádné měsíční pronájmy apod. Jen klasika hosting, mail, ssl apod.

K eshopu jsem měl i kamennou prodejnu, kterou také komplet prodávám, pokud by měl někdo zájem si k eshopu otevřít i prodejnu. Jak jsem zmiňoval, já již z časových důvodů nemám kapacitu ji provozovat. Mám veškeré vybavení od regálů, přes slatwall systémy k prodejnímu pultu, PC, čtečky, tiskárny atd.
To už je pak na domluvě.

Kdyby vzal někdo komplet vše, dal bych velkou slevu, abych s tím nemusel mít starosti a prodávat po částech.

Samozřejmostí je předání kompletního know how a mesíční hotline na telefonu, abych se vším pomohl.

Jsem plátce DPH a ceny jsou uvedené bez DPH.

V případě potřeby cokoliv doplnit a probrat mě neváhejte kontaktovat. Základ však znáte:)
Děkuji