Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.

Prodej dvou affiliate webů (vidimte.eu # profihand.cz)

vidimte.eu
preview

Vyvolávací cena
5 900

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
28.10.2021 v 21:31
Prodejce
A
Kontaktovat
Typ webu
Další
Návštěvnost posl. měsíc
422
Zisk posl. měsíc (Kč)
376
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Téma
Móda
Prodáme dva affiliate portály (vidimte.eu a profihand.cz), možnost si doimportovat více produktů z více okruhů stačí se zdarma zaregistrovat a naimportovat produkty z https://pm.ehub.cz/user/

Předmětem prodeje jsou obě domémy vč. obsahu. Kupujícímu předáme loginy k portálům, následně zálohy složek www a databáze.

Hosting si může kupující dle své vůle vybrat.
Produktů je 200+, můžete libovolně měnit a přidat. Nenáročné na obsluhu, stačí FB propagace, projekt funguje a může generovat větší zisky - v závislosti na vaší propagaci.

Portály běží na WP a Woocommerci.To je výhodou pro práci s obsahem v češtině.
Portálů se zbavujeme abychom pročistili portfolio - nezajímáme se o affiliate, dropshiping atp. Tyto projekty byly spíše dělány za účelem zda v roce 2021 ještě funguje a je schopen affliate vydělávat, a ano je.

Za měsíc 1.září do 1.října činila čistá provize zatím: 376 KčNázev:  profihand a vidimte.png
Zobrazení: 85
Velikost:  43,2 KB

Bohužel nemáme čas více propagovat a vyladit obsah, nicméně články jsou na portálech plně automatizované bez zásahu uživatele plně automatizované - obsah je dodáván automaticky.
Jedná se o zajímavou investici s potenciálem.

Pro začínajícího afflilate obchodníka se tak dostává možnost vlastnit hned dva hotové projekty které stačí trochu zapropagovat např. na facebooku a radovat se z provizí.

Návštěvnost byla na obou portálech : vidimte.eu a profihand.cz za posledních 30 dní cca 422 unikátních návštěv bez jakékoliv propagace.

Neskutečná možnost variace, ihned v provozu, ideální součást portfolia, stačí změnit odkazy u produktů, založit FB stránku atd., propagovat vaší fantazii se meze nekladou.

Přiložené miniatury