Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky designu, fotografování a videa

Kreativec pro tvorbu vizuální identity (Motto + firemní baner)


hourglass
Skončil
10.11.2021 v 18:22
biders
0% odezva
3 zájemci
Prodejce
A
Zdravím všechny freelancery a designéry, potřebujeme pro naší firmu Ledmegrow.cz vymyslet trefné, inteligentní, rázné motto, které má šanci uchytit se v podvědomí zákazníků.

Motto by mělo souviset se sortimentem, který prodáváme - jsme growshop / specializované zahradnictví pro všechny, kteří pěstují doma nebo venku cokoli...

Je potřeba čerstvý nádech a kreativní otevřené myšlení. Můžete se inspirovat z globálního pohledu obchodů se stejným sortimentem.

Tato poptávka je formou výběrka, zašlete nám klidně několik návrhů na motto pro náš web, pokud se Vám neozveme do 5 dní, tak jsme Vaše návrhy na motto neuvedli do provozu a nikam je dál nebudeme zprostředkovávat. Pokud si Vaše motto vybereme a použijeme, nebo se z něj alespoň inspirujeme, domluvíme s Vámi další spolupráci, kterou potřebujeme vyhotovit, tou je grafický návrh firemní cedule nad vchod kamenné prodejny, dále budeme řešit i firemního maskota(pro online a tiskový marketing), podmínky těchto dalších úkolů už vyjednáme s uchazečem, kterého vybereme na základě motta.

- Případně pokud máte zájem pouze o ty následující grafické úkoly, nikoli o motto tak zašlete reference

Jednorázová odměna za použité motto je 500 Kč, když použijeme jen Váš návrh motta a nebudete mít zájem o další práci, tuto částku Vám jednorázově vyplatíme.

Do zpráv nebo na email: ledmegrow@gmail.com zašlete:
1) návrh/y firemního motta
2) jste-li schopen vytvořit firemní banner nad kamennou prodejnu a nacenění
3) máte zájem o další grafické zakázky od nás ?