Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.

SEO pro www.sidlofirmypraha5.cz


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
08.11.2021 v 09:41
biders
100% odezva
2 zájemci
Prodejce
A
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozpočet
20 - 50 tisíc Kč
Rozsah
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Dobrý den,

pro naší společnost www.sidlofirmypraha5.cz, hledáme SEO specialistu, který má tah na výsledky. Naším primárním cílem je získat pozice na Google na první příčky pro klíčová slova jako jsou založení s.r.o., sídlo firmy (zde se již držíme, ale je pořád co zlepšovat) a další klíčová slova, která dle vaší analytiky mohou přinášet konverze.

Webové stránky jsou cca 2 roky staré, mají upevněné pozice, nicméně potřebujeme se dostat výše.

Hledáme někoho z Prahy, kdo se může zastavit u nás v kanceláři (Praha 2) a na měsíční bázi reportovat své výsledky, které dokáže obhájit.

Podmínka naší spolupráce je podepsání smlouvy o mlčenlivosti a smlouvy o spolupráci (nebo o provedení díla), která bude deklarovat podmínky naší spolupráce.

K dispozici budete mít programátora pro potřebné úpravy na webových stránkách, přístup do Collabimu pro evidenci odkazů a především přístup do Google Analytics. V případě potřeby můžete společně tvořit strategii propagace i s naším PPC specialistou.

Měsíční rozpočet zde uvedený je orientační. Prosím o vytvoření nabídky na míru a zaslání vašich referencí i s kontaktem pro ověření, že vaše výsledky jsou opravdu vaše. Neposílejte obecné odpovědi, nebude na ně reagováno.

Nehledáme agenturu.

Vaše nabídky zasílejte na lukas@sidlofirmypraha5.cz.

Děkujeme.

sídlomat s.r.o.