Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky

BonusAlert mobilní aplikace + web

bonusalert.cz
preview

Vyvolávací cena
49 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
28.10.2021 v 11:36
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
Online služba
Návštěvnost posl. měsíc
200
Zisk posl. měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook
Téma
Obchod
Prodáme projekt (BonusAlert www.bonusalert.cz)

Mobilní aplikace + web. Aplikace Vás automaticky upozorní na obchody, v rámci obchodních center v ČR, u kterých můžete uplatnit Vaši bonusovou kartu a získat tak zajímavé slevy. Do systému zařazujeme jen ty obchodníky a slevové systémy, které Vám přinesou reálnou finanční úsporu. Aplikace neupozorňuje na možnost získat „samolepky, hvězdičky, nebo smajlíky“ s následným doplatkem za získanou odměnu, ale reálné peníze. Pro správné fungování aplikace je třeba aktivovat datové přenosy ve vašem zařízení. Jakmile se ocitnete v blízkosti obchodníka u kterého můžete použít Vaši bonusovou kartu, Váš mobil Vás na to upozorní!
Včetně navigace do obchodu.

NENÍ TŘEBA APLIKACI VÚBEC SPOUŠTĚT A MYSLET TAK NA TO, ŽE MÁTE U SEBE SLEVOVOU KARTU. NOTIFIKACE VÁM PŘÍJDE AUTOMATICKY NA MOBIL.

Je potřeba pravidelně aktualizovat data a nabídnout placené služby zapojených a propagovaných obchodních míst, prodejen v obchodních centrech.
Obdobně jako např. projekt:
Stocard - All loyalty cards on your smartphone

Aplikace je k dispozici ke stažení zde:
Bonusalert - Apps on Google Play

Vývoj a programování nákladově 250 tis. Kč (možné doložit)
Podrobnosti a další informace na vyžádání.

Možnost jak využít aplikaci dalším směrem (krom obchodních center) je vytvořit variantu pro upozorňování na slevy v restauracích. Slevy na věrnostní kartu si totiž všimnete většinou až při odchodu z restaurace, když vidíte samolepku na dveřích a to už je na slevu pozdě...
Aplikace by Vás tak po příchodu do restaurace dle GPS souřadnic upozornila na to, že si máte před placením říct o slevu. Stačí nasypat do databáze restaurace, jejich souřadnice a výši slevy na konkrétní kartu.


Je třeba dokončit obchodní model. Tzn. nud zobrazovat reklamy (nutné doprogramovat), nebo zařazovat do aplikace (BonusAlertu) obchodníky (prodejny v OC) za poplatek.

Prodej včetně ochranné známky (ÚPV) domén, web + mobilní aplikace, kontakt na programátory.

Zbyněk Miklík
APARAT s.r.o.