Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky

Prodej firmy v Anglii

Vyvolávací cena
130 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
27.10.2021 v 01:18
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Obor podnikání
jakýkoliv krom licenčních oblastí
Forma podnikání
Společnost s ručením omezením
Rok registrace
2006
Základní kapitál (Kč)
30000
Hodnota skladu (Kč)
0
Obrat za uplynulý rok (Kč)
0
Dluhy (Kč)
0
Plátce DPH
Ne
Zaměstnanci
Ne
z důvodu odchodu společníka do penze, je k prodeji celý  100% podíl ve společnosti s 15-letou tradicí (rok založení firmy v roce 2006). Společnost je registrována v obchodním rejstříku ve Spojeném království. Společnost může podnikat téměř v čemkoliv. Ve Spojeném království nejsou živnostenské listy a předmět podnikání se až na vyjímky neohlašuje. Pro některé činnosti jsou však potřebné licence (přeprava osob, prodej léků, zvířat, špeditérské služby, finanční služby... ).
V uplynulých 15 letech společnost pracovala ve službách. Společnost nemá žádné závazky, dluhy, žádné pokuty od úřadů. V současnosti má předplacený nájem, sídlo do srpna 2022, má formálního ředitele a sekretáře. Vedení účetnictví a vyhotovení účetních uzávěrek je zajištěno.
Nový společník musí (1) jmenovat vlastního ředitele a (2) potvrdit stávajícího sekretáře nebo jmenovat nového sekretáře. Připomínám, že podíl nelze získat anonymně. Nutno doložit totožnost a adresu bydliště.
Nový ředitel může firmu přejmenovat, může otevřít účet v bance v Londýně a pokud bude mít zájem, lze se registrovat k VAT (můžu zajistit).

Cena zahrnuje splacený kapitál a nájem a služby do srpna 2022.
Přikoupit lze hosting pro web, doménu (.com nebo .co.uk) . S hostingem zdarma obdržíte hotový eshop, který stačí pouze naplnit obrázky a cenami zboží . 
Doba vyřízení: po zaplacení ceny a doložení totožnosti a adresy bydliště, bude registrace v obchodním rejstříku vyřešena za cca 1 týden.
Prosím pouze seriozní zájemce. Tzn. žádné sexshopy, downloady kradených video atp. V odpovědi uveďte k čemu, k jakému druhu podnikání budete chtít firmu používat. A opakovaně připomínám: podíl nelze získat anonymně. Nutno doložit totožnost a adresu bydliště.