Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.

Prodej domény ZALISTUJ.cz

Vyvolávací cena
99 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
25.10.2021 v 20:14
Prodejce
A
Kontaktovat
Doména
www.ZALISTUJ.cz
Koncovka
CZ
Téma
Služby
Dobrý den,

rád bych Vám nabídl doménu zalistuj.cz k prodeji.

Zalistuj.cz je doména, kterou lze využít na spoustu projektů. Stručný, výstižný a lehce zapamatovatelný název je u domén důležitý. Doména má obrovský potenciál pro řetězcové obchody, sítě restaurací, ale i pro klasické e-shopy menší či větší velikosti. Budete mít ve svém portfoliu více produktů? Pak právě pro Vás je tato doména ideální. Lidé každou chvíli něco na internetu hledají a název zalistuj je přesně pro tyto účely perfektní.

Doména zalistuj.cz je ideální také pro edukativní účely, kde by si návštěvníci pouze „zalistovali“ a hledali potřebné informace. Samotný název také svádí k prodeji knih a učebnic.

Díky svému výstižnému názvu má výborný potenciál pro SEO optimalizaci. V dnešní době lidé tráví na internetu čím dál tím více času, a proto je potřeba své podnikání přenést i do online světa.

Koupí získáte originální doménu, bez tmavé historie. Nemusíte se tak obávat žádných naštvaných fanoušků, ale naopak začít s čistým štítem. Okamžitě můžete s touto doménou rozjet Váš projekt naplno!

Pořiďte si doménu, se kterou budete působit seriózně, bude lehce zapamatovatelná a především výstižná.

Hlavní výhody:
• Silná doména s výstižným a lehce zapamatovatelným názvem
• Žádná tmavá historie – začínáte s čistým štítem
• Perfektní název pro SEO optimalizaci
• Pestrá škála využití

POZNÁMKA: Cena je k jednání