Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.

LOVE.CZ - prodej projektu seznamky

love.cz
preview

Vyvolávací cena
3 000 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
23.10.2021 v 12:59
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
Online služba
Návštěvnost posl. měsíc
0
Zisk posl. měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Téma
Společnost
Nabízíme k prodeji projekt seznamky Love.cz. Seznamka nyní už asi rok funguje v beta neplacené verzi a je připravena ke spuštění placené verze. Inspirací k tomuto konceptu je nejúspěšnější německá seznamka Parship.de. Love.cz má vlastní algoritmus párování uživatelů na základě vyplněného dotazníku a sestavení osobnostního profilu. Je určený pro cílovou skupinu 40+ a byznys model spočívá ve sbírání předplatitelů, kteří platí přes platební karty nebo Premium SMS.

K prodeji jsme se rozhodli z kapacitních důvodů a kvůli orientaci na jiné projekty. Love.cz je prémiová doména, která sama o sobě nabízí výborný marketingový potenciál. Koncept seznamky vytváří také mnoho marketingových argumentů a je vhodný pro zájemce, který má volnou marketingovou kapacitu pro oslovení výše uvedené cílové skupiny. Ideálně ve spojení s tištěným médiem nebo outdoorem.

Backend Love.cz postavený na platformě Rest API Java 8 na aplikačním serveru Wildfly 10 v clusteru. Frontend je v Reactu, který je distribuován pomocí DNS load ballancingu. Databázový server je PostgreSQL 9.5. Součástí je i emailový systém. K projektu je zpracována dokumentace v Gitu.

Vážnému zájemci rádi představíme celý koncept podrobněji.

www.love.cz