Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

IT magazín Nezávislé RECENZE včetně funkčního YouTube kanálu a dalších soc. sítí.

nezavislerecenze.cz

hourglass
Skončil
19.10.2021 v 21:05
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,

rád bych zde nabídl k prodeji svůj soukromý projekt, konkrétně pak Webový IT magazín Nezávislé Recenze s výborným ratingem na Google. Při zadání nezávislé recenze do google jsme na prvním místě.

Prodej se týká jak webhostingu na nezavislerecenze.eu,
tak všech domén: nezavislerecenze.eu ; nezavislerecenze.cz ; nzrcz.eu ; nzrcz.cz ; recenzeit.cz ; nzrz.cz

Bohužel nemám tolik času, abych se ve svém volném čase věnoval jak psané recenzi, tak videorecenzím na youtube v pravidelném intervalu.

Na web jsou totiž napojené i všechny sociální sítě Instagram, Facebook, Twitter a Youtube, který je neúspěšnější. Aktuálně čítá 92 aktivních odběratelů a s každým novým videem roste.
Na webu je již rok ISSN, dále pak affiliate od Alzy a eHUB (pod který spadá například Smarty, JRC, Music City, Xiaomi a jiné. Nechybí ani Google AdSense a Google Ads, včetně napojení na Hootsuite pro jednodušěí publikaci.

Celý web jede na WordPressu a zaplacené multifunkční šabloně. Vše co je placené je předplaceno na rok dopředu. Celkové náklady jsou okolo 1000Kč/rok, šablona se nemusí dále kupovat a i přes to je zaplacena, kdyby náhodou vyšel nějaký update v průběhu prodeje.

Nic neprodáváme, ale již máme vyjednané dodavatele produktů k recenzím. Patří k nim například Asus, HP, Lenovo, Dell, SteelSeries a jiné. Jedná se však o komunikaci na vybudované důvěře, kterou si musí získat každý sám. Produkty jsou nabízeny i do soutěží, nebo lze domluvit placené reklamní bannery, jinak se ve většině případech produkty vrací. Vše již v provozu, nelze však napsat průměrný měsíční zisk, jelikož se z důvodu časové náročnosti nemohu webu a kanálům s ním spojenými věnovat na plno a pravidelně.

Uvedená návštěvnost se vztahuje k YouTube kanálu. Na webu je návštěvnost okolo 300-500/28dní.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat