Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky

Senior Backend Engineer / Python - Brno (Full remote)


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
20.11.2021 v 12:55
biders
0% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
Poptávající preferuje
Kvalitu
Rozsah
Software
Rozpočet
100 - 200 tisíc Kč
Technologie
Python
Ahoj, 
do ThreatMarku hledáme posilu na pozici Senior Backend Engineer (Python) do Brna (nicméně full remote je možné, do Brna je potřeba dojet jen občas). Angličtina je nutná, vzhledem k tomu, že máme klienty/tým z celého světa. Super prostředí, žádný korporát :) 
Detailní popis pozice (v EN) najdete zde
Napište mi PM, domluvíme se na schůzce. 
Pro kontext: 
Co ThreatMark dělá
TL; DR: Video ;) 
ThreatMark zajišťuje, aby organizace mohly důvěřovat uživatelům při každé jednotlivé akci a transakci v prostředí online světa. Naše produkty poskytují ochranu plateb, verifikují identitu uživatelů a detekují kybernetické hrozby v reálném čase v bankách po celém světě.
Úspěchy
ThreatMark má za sebou roky rychlého růstu a komerčního úspěchu. Získali jsme ocenění EY Technologický podnikatel roku, umístili jsme se v Deloitte Technology Fast 50, byli jsme zařazeni do seznamu Gartner, vyhráli jsme soutěž AI Awards a mnoho dalších cen. Naše produkty jsou nasazovány do světových bank a chrání internetové bankovnictví více než 30 milionům uživatelů. ThreatMark je považován za jednoho z globálních lídrů v oblasti detekce hrozeb a inteligentní autentifikace.