Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky designu, fotografování a videa

Tvorba loga a vizuální identity


hourglass
Skončil
20.10.2021 v 19:26
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení


Jsme grafické studio, které se specializuje na tvorbu loga a vizuální idetntity.
Díky originální grafice Vás odlišíme od konkurence.


Jsme na trhu už více jak 15 let a z toho posledních 5 let pracujeme převážně online z celého světa. To znamená, že pokud nás nechcete vidět, nemusíte. Zvládneme všechno vyřídit po telefonu či e-mailu. Zjistili jsme, že tímto způsobem je práce mnohem efektivnější a šetří čas nám i klientům.

Máme velké portfolio dodavatelů, na které je spoleh. Dohromady s námi tvoří vlčí smečku.
Pokud se vám líbí, jak fungujeme, tak můžeme začít tím, že si stáhnete náš ceník s otázkami pro zadání. Jakmile vyplníte zadání, tak budeme vědět, co přesně chcete a kolik vás to bude stát. Následně vám navrhneme nové logo a firemní identitu. Všechny grafické podklady zaneseme do logomanuálu, včetně zdrojových dat, které budete mít neustále dostupné online.

Dále Vám zařídíme tisk, výrobu reklamy, webové stránky, copywriting, animovaná videa, natáčení, střih, PPC reklamy nebo eventovou akci. Napište nám a získejte tak spolehlivého parťáka, který Vám bude šetřit čas a dohlédne na to, aby vaše vizuální prezentace vypadala nejen profesionálně, ale hlavně aby přidala vaší značce na hodnotě a vy jste si mohli říct zákazníkům o více peněz.

Garantujeme že budete spokojení.
Vyzkoušejte nás.


www.wolfway.cz