Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

COPYWRITING (ZDARMA) - Nechejte texty vydělávat


hourglass
Skončil
20.10.2021 v 18:10
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den, 
jmenuji se Honza a jsem zakladatelem nově vznikající firmy, specializující se na obsahový marketing s názvem TextCompany. 
Sídlem firmy je Ostrava - právem nazývané město tvrdé a poctivé práce, což vystihuje i naši pracovní morálku. Zakládáme si na kreativním stylu obsahového marketingu, který pro Vás tvoří tým zkušených copywriterů z různých oblastí businessu, aby jsme poskytli co nejkvalitnější práci. 
Zároveň nejsme pohádkáři, ale bedlivě sledujeme funkčnost textů a veškerého námi vytvořeného obsahu, který je připojen na obchodní strategii vašeho podnikání. Vaše ani Naše úsilí na trhu nepřijde vniveč a přinese výsledky. 

V dnešní době silné konkurence zákazník nenakoupí jen tak někde. Má na výběr. Z toho pro podnikatele plyne jedno jediné. ZAUJMOUT. 

TOP 3 PROČ NEZANEDBAT OBSAHOVÝ MARKETING: 
  • Obsahový marketing vytváří celkovou IMAGE firmy, což ovlivňuje činy zákazníka a ten přináší peníze do Vašeho podnikání. Nabídnete přidanou hodnotu a ukážete, že nejste pouze zautomatizovaný prodejce. 
  • Správně nastavená STRATEGIE textů a Tone of Voice výrazně ovlivní postavení na trhu z dlouhodobého hlediska. To díky přesnějšímu míření na cílovou skupinu klientů, kteří nejen nakoupí, ale případně i DOPORUČÍ a z jednorázového nákupu/využití služeb vzroste potencionální STÁLÝ ZÁKAZNÍK. 
  • Kvalitní texty zvyšují RELEVANTNOST každého podnikání, prohlubují DŮVĚRU a přináší klientům RADOST z nákupu/využití služby, čímž je eliminováno pouze strohé naplnění potřeby s pocitem, kde "musí" klient zanechat své finance. 

 NABÍZÍME: 

Analýzu současné obsahové strategie, případnou úpravu nebo nastavení nové formy obsah. marketingu 

Textaci webových stránek

Psaní blogu/E-booku 

Tvorbu newsletteru 

Offline texty 

Kompletní správu sociálních sítí vč. analýzy a nastavení vhodného contentu 

Před začátkem každé spolupráce, je potřeba zjistit co nejvíce informací z Vaší strany.  To abychom se naladili na vaše podnikání, vyhodnotili budoucí postupy a odvedená práce byla kvalitní. Vždy, než se však do něčeho pustíme, jste se vším dopředu seznámeni a pořád máte hlavní slovo Vy, na které se kloubí naše zkušenosti a naše výsledná práce. 

Jelikož jsme začínající firma, veškeré naše práce jsou ZDARMA, pouze za zpětné reference, které jsou pro nás momentálně důležitější než finanční prostředky. 

Pro případnou spolupráci nás kontaktujte na email. textcompanyinfo@gmail.com 

Do emailu uveďte prosím předmět vašeho podnikání, konkrétní úkon který požadujete a my se vám obratem ozveme zpět. 

Budeme se těšit na spolupráci a vzrůst každého projektu. ©TextCompany