Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

LAST MINUTE NABÍDKA - reklamní prostor - Rádia, Óčko Star, Online, Influenceři


hourglass
Skončil
20.10.2021 v 12:13
Prodejce
A
Dobrý den, 

nabízím napřímo a bez mezičlánků, VÝHODNOU LAST MINUTE  ŠANCI PRO INZERENTY NA Q4.

Reklamní prostor 10-12/2021 - lukrativní časy i média, strategicky provázaná komunikace napříč ATL i BTL, posílená o multiplikovaný organický dosah propojením několika stran:

Pořad (např. TV rockparáda + médium (Očko Star, rádio, online pozvánka, online záznam, online sestřih) + hosté pořadu (největší jména české hudební scény x cca 8 hostů - převážně kapely, influencer je kapela jako celek a také jednotliví členové).

Mega promo pack na Q4, nabídka inzerentům nebo zprostředkovateli (agentura, jednotlivec) s nabízenou odměnou 20 % z prodaného prostoru zprostředkovateli + 20 % sleva pro konečného klienta (resp. 40 % pro vás a podíl % je již v režii Vás jako partnera) + vánoční bonus extra promo pack zdarma! - platí pro objem min 600 000 Kč /3 měs ( původní hodnota 1 mil )

V případě zájmu prosím pošlete email pro zaslání nabídky, případně nabídku spolupráce z pozice zprostředkování. Obsazujeme ASAP.

Preferován je velkoobjemový odběr (% odměna/sleva roste s objemem), ale velmi zajímavá příležitost také pro menší inzerenty do brand buildingové strategie nebo posílení předvánoční kampaně.