Zadejte hledaný výraz...

Hledáme nové kolegy na pozici pracovník technické podpory.

V rámci rozšiřování našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici pracovník technické podpory.
Co budete dělat:
- komunikace se zákazníky
- odbavování zákaznických požadavků technického charakteru
- zpracování a aktualizace znalostní báze aplikace
- podpora API a integračních doplňků
- testování a komunikace s vývojáři
Co požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, případně SOU s maturitou
- dobré komunikativní schopnosti
- proaktivní přístup k práci
- znalost účetnictví je výhodou ne však podmínkou
- čistý trestní rejstřík
Co nabízíme:
- smlouva na DPP i HPP
- služební počítač a telefon
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy 1
- plat 30000 - 40000
Pracovní pozice pracovník technické podpory se hodí i pro vysokoškolské studenty technických oborů.
Případní zájemci zasílejte svůj životopis na email: vaclavik@iucto.cz, obratem se vám ozveme. Těšíme se na vás.

33 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 22. 4. 2016
Ověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více