Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej výdělečného drop eshopu s historií

olioli.cz

hourglass
Skončil
16.10.2021 v 21:10
Prodejce
A
Spuštěno v červnu 2018. Za tu dobu vyřízeno 9 696 objednávek (celková tržba je cca 4 900 000 Kč. Za celou dobu je vše na stejných účtech atd., takže dodám jakákoliv čísla nebo screeny, které budete chtít.) Eshop stále běží, jen je přiškrcený marketing. Zboží chodí do mého fullfilmentového skladu, kde ho naskladníme a rozešleme zákazníkům. Díky tomu nemusíte zboží ani nikdy fyzicky vidět. Toto vše lze domluvit a nastavit dle libosti.

Nejedná se o přeprodej zboží z Číny, dodavatel je z EU, a pokud jste plátce, nakupujete bez DPH. Ke všemu je vystavena faktura.

Eshop je připravený do ČR, SK, HU, PL a RO (primární je ČR a PL) - jsem schopen zajistit třeba i DE a AT (překlady zboží jsou). Hlavně v DE vidím velký potenciál, prodávám tam se svými jinými eshopy, a takto obrovský eshop by se tam jistě dobře chytil.

Drtivá většina marketingu jsou jen porovnávače. Eshop má skoro 265 000 produktů v nabídce, díky tomu se s tím dají dělat skvělé věci třeba přes Google nákupy. Ale na eshopu zdaleka není vystaveno vše.

Součástí prodeje je zboží v nákupní ceně 363 000 Kč bez DPH (toto číslo se ale samozřejmě může měnit. Tato částka je aktuální k 16.9.2021)

Eshopy běží na mém systému ExitShop.cz, takže jsem schopen velmi pomoct s provozem a vylepšováním.

Marže jsou od 50 % do 19 % - v závislosti na nákupní ceně (levnější věci se prodávají s vyšší marží).


Uvolňuji si ruce na nový větší projekt, a proto prodávám některé svoje DROP eshopy a toto je jeden z nich. Jsem schopen se v projektu ještě nějakou dobu zapojovat, aby došlo k bezproblémovému předání. Nechci si kazit karmu tím, že prodám někomu něco, s čím si nebude vědět rady. Prosím pište a volejte, jen pokud máte opravdu zájem a pokud máte peníze. Svého času si velmi vážím.


Pokud se Vám bude zdát kupní cena eshopu moc nízká, je to proto, že se tomu nevěnuji tolik, kolik by si to zasloužilo (aktuálně tak hodinu týdně) a bude lepší, když se toho ujme někdo naplno a bude mi zajímavým klientem v ExitShopu a v mém skladu. Pomohu Vám to pořádně rozjet.