Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky
15.09.2021 14:27
1
Potřebuji administrovat reklamy na FB a nějak se mi špatně na něj přihlašuje. Při pokusu o přihlášení na desktopu se mi zobrazí:
Účet je dočasně nedostupný. Váš účet je momentálně nedostupný z důvodu problémů s webem. Očekáváme, že problém bude v krátké době odstraněn. zkuste to znovu za několik minut.

Co se samozřejmě nestane. Zkoušel jsem všechny běžné věci jako je vymazat cookies v prohlížeči, jiný prohlížeč, jiný počítač, jiný operační systém a všude to samé. Ale je zajímavé, že na mobilu mi funguje jak appka Facebook reklamy, tak i Facebook Suite. A též na desktopu když se pokusím přihlásit přes mobilní ver. tj. m.facebook.com tak to jde.

potkal se s tím někdo?

Na FB jsem před časem psal a samozřejmě bez odezvy.
15.09.2021 14:44
2
A není třeba tvoje IP na nějakých spamlistech? Já jsem si musel kvůli tomu přikoupit veřejnou IP, protože na té neveřejné bylo 500 poláků co spamovali fóra a pak mě polovina webů blokovala, nebo mi znepříjemňovala přihlašování.

Co si budem, FB je v tomhle strašně lemplovsky technicky vyřešenej. Máme třeba neustálé potíže dostat stabilní data z FB do Data Studia a tak dále.
15.09.2021 14:51
3
Hele ne, to mne napadlo také. Zkoušel jsem to na více místech. Navíc kdybych byl na blacklistech tak mi nefunguje ani mobilní verze na desktopu. Ikdyž u FB kdoví....
16.09.2021 00:06
4
Furt to trvá? Já před hoďkou zaznamenal aktualizaci apky, jestli to není nějak s tím spojený. Třeba nové věci, mohli na tom nějak pracovat a mohl se tam vyskytnout problém mezi aktualizací.
16.09.2021 10:29
5
Původně odeslal charwy45
Furt to trvá? Já před hoďkou zaznamenal aktualizaci apky, jestli to není nějak s tím spojený. Třeba nové věci, mohli na tom nějak pracovat a mohl se tam vyskytnout problém mezi aktualizací.
Hele jo, už se mi to děje cca 3 týdny. Já mezitím právě zkoušel ty různé počítače, OS, prohlížeče či místa a samozřejmě psát i na FB než jsem se ozval sem.
24.09.2021 11:40
6
Update: Tak se to nakonec vyřešilo tím,  že jsem správcem udělal jiného uživatele, ale i tak je škoda že FB se nenamáhalo aspoň odpovědět.