Prodej webu SkveleSerialy.cz

Skveleserialy.cz
hourglass
Končí
15.10.2021 v 00:15

Vyvolávací cena
2 500

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Kontaktovat
Typ webu
Minisite
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
0
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Dropshipping
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Téma
Zábava
Prodám doménu s více než 250 tisíci zpětných odkazů zaměřenou na TV seriály. Web je postaven ve Wordpressu a zahrnuje databázi více než 25 tisíc seriálů.

Doména byla expirovaná a nedávno jsem ji zakoupil. Dříve na ni fungoval podpůrný web k doméně Skvelefilmy.cz, která se v minulosti na webtrhu prodávala. Podívat se můžete zde.

Web není pořádně dokončen. Nicméně postačuje jako základ pro další rozvoj, ušetříte i z počátku za náklady na SEO, protože se nejedná o nově používanou doménu. Velký potenciál webu může vést skrze efektivní využití sociálních sítích.