Profesionální správa zbožových srovnávačů [Heureka, Zbozi, Glami, Biano, Favi, atd.]

hourglass
Končí
14.10.2021 v 15:43

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Krásný den! Už šest let se ve světě digitálního marketingu zabývám primárně správou zbožových srovnávačů. Pro své klienty zkonzultuji, nastavím a spustím produktové kampaně na Heurece, Zbozi.cz a dalších srovnávačích, vyladím produktové feedy, vytvořím strategie na míru a to vše okořením daty vydolovanými z hlubin Analytics a všech dostupných datových kanálů, které mám k dispozici.

Vzhledem k uvolnění určitého časového fondu rozšiřuji své portfolio osobních klientů. Nebudu se zde příliš rozepisovat, veškeré informace najdete na mém Linkedinu.

Mělo by však zaznít, že jsem certifikovaným Mergado specialistou a certifikovaným Heureka partnerem, viz.
https://certifikace.heureka.cz/michal-legiersky
https://www.mergado.cz/certifikovani-specialisteKrom toho také vytvářím a udržuji vlastní nástroj pro automatizovaný bidding produktů na Heurece a Zbozi.cz, díky kterému našim klientům nastavuji automatizované biddingové strategie na míru. A abych toho neměl málo, už nějaký ten rok se aktivně motám kolem SEO, webové analytiky a začínám objevovat svět profesionálního email marketingu a affiliate.

V případě zájmu o společnou spolupráci mohu garantovat profesionalitu, zkušenosti z práce na předních subjektech tuzemského (a do určité míry i zahraničního) trhu a také to, že vám nebudu věšet bulíky na nos (což bývá velký problém při práci s velkou částí freelancerů). V případě, že si stanovíte nereálné cíle, na rovinu vám to řeknu už v počátcích a nebudu utrácet drahocenný čas jak váš, tak svůj vlastní.

Jsem ochoten realizovat i jednorázové práce a profesionální prvotní nastavení vaší inzerce. Pokud chcete brát inzerci na srovnávačích opravdu vážně a toužíte vymáčknout z nich maximum, dejte vědět a domluvíme se nejen na prvotním postupu a doporučení, ale také na oboustranně férové a výhodné spolupráci. Základem bude příznivá cena a férový, upřímný přístup, který očekávám i od vás.

Mějte krásný den,
Michal Legierský
legierskym@gmail.com
Prvotní kontakt přes zdejší Webtrh soukromé zprávy, případně přes e-mail. Telefonní číslo sděluji až při vážném zájmu o spolupráci.