Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Programátor na dlouhodobý rozvoj aplikace pro autoservisy


hourglass
Skončil
12.10.2021 v 10:14
biders
0% odezva
7 zájemců
Prodejce
A+
Dobrý den,

již před časem jsme vyvinuli aplikaci pro správu zakázek a související agendu pro autoservisy.

Poslední dobou se nám zvyšuje zájem o tuto aplikaci, budeme muset připravit další různé klony, nové moduly, propojení na další systémy a také vlastní cloudové řešení.

Backend je založen na běžné technologii PHP & MySQL a frontend na HTML / CSS / jQuery.

Rád bych zde získal kolegu vývojáře, se kterým budeme na aplikaci dlouhodobě dále pracovat a rozvíjet jí. Odmítám spolupráci s agenturami, protože to neodpovídá vizi rozvoje aplikace. Zároveň ani seniorní programátor se zkušenostmi z korporátu nebude tím pravým.

Ideálně hledám studenta SŠ/VŠ nebo živnostníka, který má základní znalosti o objektovém programování v PHP a mírnou znalost jQuery. Většina věcí je už předdělaných a jen se modifikují.

Tohle není nabídka ve smyslu nabízené provize z případného budoucího zisku, které se tu objevují velmi často. Víme, že aplikace funguje a nějaké přijmy už generuje. Za práci dostáváte samozřejmě zaplaceno průběžně.

Napište mi prosím informace o sobě, odkud jste a připojte znalosti o technologiích. Dále prosím doplňte představu o hodinové mzdě a informaci o množství času, který byste mohli na tuto spolupráci vyčlenit.

Těším se na vaše nabídky,

David Musil
info@davmo.cz