Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky

Propagace na Facebooku


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
11.03.2022 v 04:22
Prodejce
A+
Mám přes 500 fanoušků na následujících FB v závorce počet fanoušků profilech

https://www.facebook.com/smallhotelseurope (680)
https://www.facebook.com/worldofwineseu (1232)
https://www.facebook.com/myvacationgolf (542)

Zde nabízím umístění příspěvku typu fotografie a následnou propagaci v hodnotě 10$ za cenu 200kč . Můžeme se dohodnout, že i postupně umístíme více příspěvků po ukončení propagace toho předchozího nebo úspěšnému příspěvku prodloužíme propagaci o další dny. Nabídka platí maximálně pro 10 propagací, protože to trochu dotuji, že je to na moji fb page. Při větším zájmu bych navýšil cenu na 300kč, ať z toho mám nějaký užitek. Propagace běží 5 dnů.

Spolupráce probíhá následovně:

1. Zájemce pošle jméno webu a požadovaný počet propagací. Já to vyhodnotím, ne všechny weby budu akceptovat.

2. Zájemce po mé akceptaci pošle text příspěvku(je dobře na začátku dát rovnou odkaz na stránku) a fotografii (dobrá fotografie zvyšuje zájem). V příloze posílám příklad jaký je výsledek propagace. Výhoda takové propagace je, že to vidí dost lidí (proto odkaz na prvním místě) a jedna třetina zájmu je zadarmo a pochází z již zaregistrovaných fanoušků stránky(všechno reální lidé, ne žádné fiktivky jako u něktrých stránek). Facebook posílá fakturu až na konci měsíce a můžu bez placení objednat až za 250$, tak bych navrhoval začít na začátku měsíce a zaplatíte mne to až bude facebook požadovat zaplacení a podle toho, jak bude propagace úspěšná a kolik propagací nakonec objednáte.

3. Po ukončení, zašlu info o průběhu propagace, které je dostupné na facebook správa reklam


https://photos.app.goo.gl/QqudAF3HMn8Yo4LV8