Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky
10.09.2021 08:41
1
Narazil jsem na tuto možnost vytvořit eshop. Máte s tím někdo zkušenost? Existuje tam nějaká podpora, která vám odpoví na dotaz atd.
Děkuji
10.09.2021 09:08
2
Tak ono by asi bylo lepší napsat jim, ale zběžným pohledem tam není žádný kontakt, takže se bud musíš zaregistrovat a možná se nějaký objeví a nebo se zeptat přes facebook.
11.09.2021 18:05
3
Zákazníci co měli VIX na jednoduchý jeden produkt OK, ale pak chtěli další produkty, napojení na pohodu, heuréku, a další doplňky, u VIXu je to " pronájem" nemůžete upravovat zdrojové kódy, kódovat na míru nic, je to jako pronájem bytu místo vlastního tady taky platí pokud si postavíte e-shop na Open Source můžete značně ušetřit na úkor času/vzdělávání se a svépomocí stavět - nebo si tady někoho třeba najmout,ale výhoda je že dostanete kompletní zdrojáky, zálohy, a kdykoliv se rozmyslíte změníte hosting, agenturu, programátora a stále budete mít v "hrsti" svůj e-shop - který nezmizí a ani dosavadní práce kterou jste udělal. Je to otázka rozpočtu, času, zkušeností a hlavně vašeho záměru, vize .. ještě jednou tedy, máme zákazníky co přešli od wix,webnode, a jiných kde neměli nic "v ruce" - jen platili, podívejte se po PrestaShopu, Woocommerci, Magento, OpenCart a jiných e-commerce systémech vždy se někdo najde kdo by vám pomohl, upravil, odladil e-shop, popřípadě pokud nejde o peníze tak si můžete nechat naprogramovat funkce, nechat na míru nakódovat a nastylovat od agentury třeba e-shop v Nette za desítky až statisíce, tady taky budete majitelem zdroje (podle smlouvy,dohody s agenturou atd.) :-)
12.09.2021 07:07
4
Děkuji za info, rozhoduji se nyní mezi OpenCart a LiteCart. Máte s nimi zkušenost?