Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Aplikace pro automatický překlad ve WP - nové zadání


hourglass
Skončil
08.10.2021 v 13:20
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
A
Cílem je vytvořit robustní aplikaci, která z článku na hlavním WP webu vytvoří překlad v libovolném světovém jazyce a odešle ho ve správném formátu na sekundární WP web v příslušné jazykové mutaci. A to vše automatizovaně a bez chyb.


Zjednodušené fungování:

- aplikace by měla mít vlastní administraci (specifika mám v zadání a pošlu v případě zájmu)
- nerad bych aby to moc hrabalo do db hlavního webu, čili je žádoucí řešit čtení dat spíše přes WP REST API (/wp-json/wp/v2/)
- musí být na výběr jaký post type převést (reálně máme custom post type pro určité druhy příspěvků - nějaké chceme překládat a nějaké ne)
- musí být možný výběr jazyka (v budoucnu chceme i jiné mutace než cz a sk)
- je třeba dodržet formátování článků z exportního webu do importního. Jsou tam takové niance jako to, že se musí upravit automaticky interní prolinkování, odstranit externí odkazy, přeložit alt-popisky obrázku, přeložit názvy obrázků a další speciality
- ve chvíli, kdy přidáme článek na hlavní CZ web, tak se automaticky během dne rozdistribuuje na další jazykové mutace v příslušných jazycích


Tzn. finální řešení by mělo vypadat tak, že článek napsaný na hlavním webu se se stejným formátování promítne i na dalších jazykové mutace v automatickém překladu. Kvalitu překladu neřešíme. To je v režii Google Translate API. Naopak řešíme formátování a kompletní překlad dílčích komponent webu.

Situace je taková, že mám napsané řešení, které fungovalo, ale nyní jsou v něm chyby. Řešení nebylo dokonalé, a proto bych si rád nechal vyvinout nové od začátku, které se může tím starým v mnohých věcech inspirovat.


Více informací poskytnu v callu / navazujícím emailu.

Kontaktujte mě prosím na pichlikmilan@gmail.com. Na zprávy zde nereaguji.

Díky.