Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
05.09.2021 16:39
1
Ahoj,

chtěl bych pokrýt caa 4 místnosti zvukem. Nezamýšlím ani nic hlasitého ani nic HiFi.
Většinou poslouchám mluvenou řeč. Stačily by mi tedy asi repráčky na úrovni slušnějších "počítačových" (co se připojují k PC).

Input bude jeden normální 3 1/2 jack - z kterého půjde signál na všechny tyto repráky.
V každé místnosti bude jeden či dva repráky; propojení všech předpokládám drátem, bezdrát nezamýšlím.

Než začnu nakupovat konektory, přepínače, zesilovače, kabely a ostatní součástky ... tak se zde raději zeptám: existuje nějaké hotové rozumné řešení?

Někdo jste to řešil?

Jsem v bytě a právě proto nemohu nechávat "velké" reprobedny v krajní místnosti na plné koule (a když nejsou dost nahlas, tak je na druhé straně bytu neslyším dostatečně srozumitelně).
05.09.2021 16:47
2
Proč nechceš bezdrát? Je to nejjednodušší řešení. 4 soundbary, nebo wifi repro a máš pak možnost pouštět nejen z jednoho PC, ale klidně z mobilu, notebooku, odkudkoliv v bytě.
05.09.2021 18:19
3
Tohle je presne idealni usecase pro sadu wifi reproduktoru...

Nicmene preju hodne nervu s tahanim kabelu...
06.09.2021 05:50
4
Děkuju za přání

Jak by to tedy fungovalo, kdybych chtěl použít 6 wifi reproduktorů? Dosud jsem hrál přes analog a drát, takže se omlouvám, že se v novinkách neorientuju.

A další bod: Jak je to třeba s napájením? (Nevím, jestli koukám dobře, ale všude tam vidím nabíječky - to je dost nešťastné řešení.
Když mám pasivní repro, tak nic takového neřeším. Pokud budu mít nějaké, jak říkáte, wifi repráky, tak je stejně budu mít 24h zaplé a píchlé přes nabíječku do zásuvky. A pak, když odjíždím a vše důležité ze sítě vytahuju, tak navíc budu muset pokaždé oběhnout i ty wifi repráky a povytahat je ze zdi.)

Předpokládám, že všechny ty věci máte nějak vyřešené - můžete tedy alespoň stručně napsat nebo poslat nějaký odkaz?

A co by to stálo? Na Alze vidím jen úplně nesmyslné ceny za jeden reprák. Pak tam sice něco píšou o "multiroom systém" - ale žádný nejde vylistovat (nikde v parametrech to není).

Díky
06.09.2021 08:57
5
Mel jsem podobnou potrebu, pri praci chodim po byte. Nakonec jsem si koupil kvalitni bezdrat sluchatka a ta potreba zmizela. Respektive stale me prekvapuje kam s tim muzu jit a stale slyset cisty a nicim neruseny zvuk. Je to nakonec o hodne flexibilnejsi reseni, da se pripojit k jakemukoli zarizeni, mobilu, televizi.. a ma to na sobe ovladani. Pozdeji jsem koupil i bezdratovy repro, ne vzdy chci sluchatka a je to super, pripojim a vezmu tam kam chci, da se vzit i ven a na cesty.