Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej mobilní aplikace miia

www.czechwifipass.cz

hourglass
Skončil
30.09.2021 v 14:10
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
[left]Nabízíme z majektové podstaty společnosti MIIA, SE k prodeji aplikaci Miia.

Miia řešení slouží pro připojení uživatelů k Wi-Fi Access pointů bez potřeby hesla. Kompletní systém se skládá z mobilních aplikací (iOS, Android), public webu a administrace (serverová část).

Služba propojuje veškeré Wi-Fi hotspoty, jejichž provozovatelé o to mají zájem, do jedné sítě a stává se doplňkem LTE mobilního internetu, případně jeho náhradou. Služba je bez limitu dat a ocení ji každý, kdo používá mobilní internet a chce ušetřit. Celá síť je vybudována i s cílem zabezpečení ochrany uživatelů Wi-Fi před napadením jejich mobilů.

Funkce:
Turista přiletí do Prahy a hned na letišti se připojí k Wi-Fi pomocí Czech Wi-Fi pass. K této Wi-Fi se jeho mobil automaticky připojí i během následující cesty v taxi, po dobu oběda v restauracích a obchodních centrech, večer na hotelu nebo kdekoli v blízkosti nápojového automatu společnosti Coca-Cola. Takto se stane plynule, a to bez nutnosti Wi-Fi sítě vyhledávat a znovu se přihlašovat.


Příjmy plynou od uživatelů za samotné používání služby a od firem, jejichž komerční sdělení se zobrazí uživatelům v rámci připojení.
FB: @miia.wifi

Cena: 2.616.640,- Kč.[/left]
V případě zájmu či pro bližší informace pište na: info@auctionreality.cz

Přiložené miniatury

Přiložené obrázky

Přiložené soubory