Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám inzertní web s krásnou doménou

inzercevcr.cz
hourglass
Skončil
18.08.2021 v 10:30
Prodejce
A
Prodám inzertní web s více jak 25 Kategoriemi a spoustou podkategorií, které se dají upravit - přidat, ubrat, dají se zaměřit třeba jen na jednu oblast např. na nemovitosti, auto moto, nebo jen na práci a pod. Je to neomezené.

Jede na neomezeném webhostingu nainstalován Redakční systém, webhosting se platí jednou ročně 1500kč i s doménou- je zaplacená do dubna 2022. Stačí pak prodloužit o další rok i více let najednou a pojede bez problému dál.

Administrace je velmi jednoduchá, naučí se s ní i začátečník. Je tam kupovaná šablona - je možno tam dát i druhou šablonu, která tam byla při instalaci, ale neni tak krásná. Dá se samozřejmě dokoupit i jiná šablona, je jich na výběr celkem hodně.

V administraci jsou nastavené inzeráty zdarma, ale jdou Topovat a dát inzerát jako prémiový - též placené. Ceny si můžete jednoduše změnit podle sebe, nebo lze u Vámi vybraných Kategorií dát inzeráty placené - lidé pak budou muset platit v té které Kategorii za své inzeráty. Ceny si nastavujete podle sebe.

Jde tam také nastavit pro inzerenty placené reklamní bannery, které momentálně nevyužívám.
V administraci lze upravovat zákaznické účty, upravovat a přidávat inzeráty, přidávat či odebrat kategorie, přidávat pluninky - modul tedy další funkce, koupit a přidat jinou šablonu. měnit nainstalované šablony, změnit placené inzeráty v kategorii, částky za placené inzeráty, a spoustu dalšího.

Prodávám jej protože na něj nemám čas - měním obor.

NA WEB NENI DĚLANÁ ŽÁDNÁ REKLAMA, KTERÁ SKONČILA ASI PŘED MĚSÍCEM NA SEZNAMU FIRMY.CZ.
PROTO JE TO TAK LEVNÉ.

KDO JEJ KOUPÍ, MĚL BY SE TOMU VĚNOVAT, BUDE WEB ÚSPĚŠNÝ, STAČÍ WEBU DĚLAT REKLAMA NA INTERNETU. JÁ NA TO NEMÁM ČAS.

Další můj inzerát najdete po kliknutí zde https://webtrh.cz/470885-eshop-detsk...34#post1628734