26.07.2021 08:03
1
Dlouhodobě máme bohužel ověřeno, že Postabezhranic.cz je poměrně nespolehlivý partner s kterým musíme řešit neustále nějaké problémy a jelikož se chceme v následujících měsících zaměřit na expanzi do dalších evropských zemí, tak bych se chtěl s Vámi poradit, zda neznáte nějakou jinou a spolehlivou alternativu?

Nabízí se Zásilkovna, ale ta má bohužel parametry zásilek takové, že bychom přes ně nemohli zasílat 50% našich zásilek (i po individuální dohodě, kdy jsou ochotní parametry upravit). Dále vím ještě o olzalogistic.cz, ale s těmi nemáme žádné bližší zkušenosti.

Děkuji.
26.07.2021 09:11
2
Z mé zkušenosti je byť za cenu dražší dopravy je lepší se domluvit s opravdu celoevropskou/světovou spedicí. Všechny ostatní, jejichž přidaná hodnota je to, že to převezou za hranice sousedního státu a jinak přeprodávají cizí služby s menší marží jsou k ničemu, což se projeví např. při reklamacích. Ono je asi dnes k ničemu všechno, když si to i třeba UPS přehazuje způsobem, že rozbitý balík už tak převzali z Německa a ani neodpovídá požadavkům na zabalení a německá UPS samozřejmě tvrdí, že balík byl v pořádku a tak Černý Petr zůstane tobě.