Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej domén

Překlepová CZ doména nového Twitteru, který bude používat Donald Trump

hourglass
Skončil
23.08.2021 v 15:19
biders
Vyhrál V*****o
Prodejce
A+
Představte si, jaké možnosti by se vám otevíraly, kdybyste od začátku vlastnili legendární překlepové domény jako Gogle.cz, Facebok.cz nebo Twittr.cz?

Teď máte příležitost takovou doménu skutečně získat

V Americe byla založena nová sociální síť Gettr.com, kterou založil 1. července 2021 bývalý spolupracovník Donalda Trumpa a očekává se, že právě Donald Trump začne tuto sociální síť využívat poté, co mu účty trvale zablokoval Twitter i Facebook a ztratil tak mocnou komunikační platformu se svými voliči. Obzvláště Twitter, na kterém měl téměř 90 milionů sledujících, si Trump velmi oblíbil.

Proč by Donald Trump měl novou síť využívat?

Není to jen z důvodu, že ji založil jeho spolupracovník, ale i z toho důvodu, že prostředí Gettru je velice podobně jako na Twitteru. Gettr je navíc laděný do červených "republikánských" barev, což také mnohé naznačuje. Dále tato sociální síť nabízí možnost přenést sledující právě z Twitteru. Sociální síť je tak koncipována pro ty, kterým Twitter svým uzpůsobením vyhovuje, ale nejsou spokojeni z hlediska vymáhání jejich pravidel a nastavených algoritmů.

Už jen fakt chystaného přesunu Donalda Trumpa, který má sílu přivést na tuto platformu desítky milionů uživatelů, dělá z nové sociální sítě Gettr nový Facebook, Twitter či Google.

Gettr v médiích

1) iDNES
2) Wikipedia
3) New York Post
4) Yahoo News
5) Politico

Líbilo by se vám mít českou překlepovou doménu Getter.cz?

Pokud máte o nákup této domény zájem, využijte prosím nabídky možného okamžitého nákupu nebo příhozu.

Děkuji předem za váš zájem.

---------- Přidáno 04.08.2021 16:07 ----------

TIP: Získejte zde na Webtrhu i slovenskou doménu Gettr.sk