15.07.2021 13:03
1
Myslel jsem že mě se to nestane, ale stalo :) na eshopu v detailu u produktu svítí zeleně:

Skladem (9), expedujeme během 24 hodin
Objednávku odešleme ihned po zaplacení

Asi jsem už ztratil ostražitost, objednal, zaplatil a pak jsem se dozvěděl že mi to přijde za 5 až 40 dní. Klasický drop odněkud z Ali nebo tak. Proč to sem ale dávám je, že když dáte do google rivio.cz recenze, vyjede jen jedno forum kam lidi píšou že mají taky špatné zkušenosti. Ale je to dole na stránce, nic moc :( Na heurece mi to na ně nic nenajde... a na to abych to nahlásil na ČOi jako klamání, tím si nechci kazit karmu.

Argumenty - měl sis přečíst OP, atd si nechte prosím pro sebe, je rok 2021 a když se někdo snaží vypadat jako ČR eshop jen abyste si objednali u něj, nesmíme to nechat jen tak. Ten eshop klame a ví o tom.

Děkuji za pozornost :)
15.07.2021 14:24
2
Upřímně pokud si argumenty máme nechat pro sebe, tak proč to tu dáváš. To klamání zase není tak velké, možná bych to ani klamáním nenazýval a řekl bych, že to i odpovídá etickému kodexu skladové dostupnosti APEK s kterým tak ráda ČOI operuje. Jinak to má všechny markanty (zvláště Objednávku odešleme ihned po zaplacení), před kterými se neustále varuje a i vzhled něčeho z Číny, tak nevím v čem máš problém i když chápu, že ta ostražitost nemusí být vždy 100%. Já to jedno kliknutí zvláště pokud mám platit předem rád obětuji, vidím Rybná a odcházím.
Takže co navrhuješ s tímto dělat, když to nechceš nechat jen tak?
15.07.2021 14:52
3
Už mi k tomu chybí nějaký motivační post, jako minule :)

Ale k tématu.. To jsem nečekal, že zrovna ty, bys tohle neprokoukl..
15.07.2021 21:03
4
No nevim, ale jako CZ eshop to opravdu nevypada uz na prvni pohled. Jednoznacne dropship z Ciny.

Chapu ze jsi chtel upozornit na svoji chybu, ale nechapu proc o tom tady pises, a delas jim blbou reklamu, kdyz slo ciste o Tvoji chybu, ne jejich.

Opravdu hodne zvlastni prispevek