Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Hledám markeťáka - za podíl na projektu

hourglass
Skončil
11.08.2021 v 11:46
biders
75% odezva
4 zájemci
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,

hledám člověka, který má ambici být na začátku velkého projektu Československé komunitní sítě (nejen crowdfundingové) s přesahem po celém světě a chce mít do budoucna zajímavou referenci nebo chce začít novou kariéru.

Odměna ve formě provize za získání členů a menší podíl v dalších komerčních společnostech, které navazují na celý projekt. Do budoucna fix s možností zaměstnání na HPP, samozřejmě podíl zůstane.
Členy bude možné získávat do více oblastí (min. 10), dle zaměření celého projektu, tedy více možností na kampaně. Nutná vzájemná konzultace a flexibilita při zakládání kampaní. Menší budget na placené kampaně, proto je lepší člověk, který dokáže získat co nejvíce z minima. S nárůstem členů se bude budget navyšovat. Do budoucna řízení celého marketingového týmu.
Bez členů nemůžeme existovat a hlavní myšlenkou je, aby projekt nevlastnila žádná velká korporace nebo bohatý jedinec. Jsou to členové, kteří budou vlastnit a využívat výhod sdílených projektů.

Koho hledáme (může být výhoda)?
- má také zkušenosti s propagací affiliate stránek


Zájemci piště prosím do SZ a napište něco o sobě. Na jakou propagaci se zaměřujete a s čím máte zkušenosti. Poté vám pošlu další informace k projektu, zaměření apod.