Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Tunning vašeho businessu s platbou jen za narůst výkonu

hourglass
Skončil
05.08.2021 v 15:39
Prodejce
A

Zdravím,

jsem business developer, marketingový stratég, data analytik a dlouhou dobu PPC specialista. Mám out of the box myšlení. 

Řeším komplikované klienty, požadavky a klienty se specifickou cílovou skupinou. Dlouhodobě jsem pravovala pro klienty O2, MND, Globus, Rowenta, AJ Produkty, Asklepion a mnoho dalších. 
Koordinovala jsem interní marketingový tým v největším e-shopu s produkty pro děti Feedo.cz. 

Nyní zvedám plnění business cílů klientům Middex, Jansen Display, LT Detailing, a opět mnoho dalších.Mám vždy výborné výsledky a zaskládám si na důkladném poznání cílové skupiny, analýze dat a chování uživatelů, komplexním pochopení marketingové strategie.

Mám několik vlastních projektů a business myšlení. Nebojím se tedy, že bych vám nedokázala zefektivnit stávající kampaně.

Jelikož marketing a investování mají mnoho společného, přirovnávám často rozhodování o alokaci rozpočtu v marketingu do investičního rozhodování. Klienti mají často obavu, zda se jim čas investovaný do specialisty a jeho zkušeností, optimalizace a především pokročilé strategie vyplatí. Vyplatilo se to vždy, tedy pokud pracujete se mnou, vždy.

Nabízím svou práci s odměnou za výkon/dle dohody a po posouzení Vašeho marketingu a produktu případně částečně fix + částečně za výkon, který Vám doručím navíc.

Jelikož ve své schopnosti dostatečně věřím, ráda vás zbavím obav z rizika a nabízím férovou spolupráci, která oběma stranám jen přinese

Více se o mě dozvíte na https://www.linkedin.com/in/barboramatikova/. 
Ráda vim take zašlu dokument s komplexnějším popisem, jak pracuji a s výsledky mé práce na klientech po převzetí. Neváhejte mi napsat -> napište prosím krátce info o vašem businessu, kampaním, specifikům, cílové skupině, konkurenci, rozpočtům, které měsíčně investujete do PPC systémů.

Předpokladem pro spolupráci jen s výkonnovou odmněou je, že máte správně nastaveno měření, marketingovou strategii, vyhodnocování a odpovídající stav dopadové stránky z hlediska UX i po technické stránce. 
Pokud si nejste jisti, poptejte u mě situační analýzu vašeho marketingu, jejíž výstupem je zhodnocení a definice oblastí k vyřešení dříve, než se pustíte do placené propagace vaší firmy. 

Zjistím, kudy a proč vám utíkají zákazníci a doporučím postup, jak problém odstranit. Prioritizuji do kategorií nezbytně nutné odstranit/doporučuji odstranit/nice to hale pro ještě lepší výkon.

Cena analýzy + zpracování výstupu 15 tis Kč. 

Budu se těšit! Bára