Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

SESTAVUJI TÝM MARKEŤÁKŮ (co umíš?) PRO PROJEKT: CHCEŠ ZAJÍMAVOU ZKUŠENOST, POŘÁDNOU VÝZVU, BÝT SOUČÁSTÍ VELKÝHO PROJEKTU a baví tě HUDBA?

hourglass
Skončil
03.08.2021 v 00:28
biders
80% odezva
5 zájemců
Prodejce
A
CHCEŠ ZAJÍMAVOU ZKUŠENOST, POŘÁDNOU VÝZVU, BÝT SOUČÁSTÍ VELKÝHO PROJEKTU a baví te HUDBA?


Hledám akutně: 
[left]
Social GURU, kteří se mnou společně zabrainstormují nad všemi možnými hacky a pomůžou mi dát dokupy best best practice na zvýšení dosahu - budete mít k dispozici zajimavy materiál -> hudební festival, spolupracující kapely i jejich manažeři (tj několik influencerů - vč. světových jmen, pro které vy budete vytvářet zadání)!, xx stránek pro sdílení,lidí, skupin, událost. 

Prostor pro kreativitu - vymýšlíš virál? Jsi hvězda a budeš vidět!
Získáš ode mě přímé nápojení na manažery hudebníků, zahraničních i českých a organizátory festivalu. 

Získáš specializaci a zkušenosti, které budou pro tebe velkou příležitostí k mnoha dalším projektům v odvětví Music artist marketingu.
Získáš reference ode me osobně i za NEW ARTIST BEATS, za festival FRYYFEST, od frontmana kapely Rain atd atd dle domluvy. 

Zkušenýho markeťáka na socky (tj jeden ze social GURU týmu), který bude v nejtěsnějším kontaktu se mnou a bude mít pod sebou tým, jejichž práci zvládne naplánovat a organizovat.
Musíš mít skvělé organizační schopnosti, budes trosku projekťák.
Cca 3 - 5 schopnych lidi na socky, kteří si nějakým způsobem rozdělí práci a budou mít na starost svou část.

Kohokolov dalšího, kdo chce získat zkušenost, jakkoliv vypomoct v oblasti on-line marketingu, tvorby contentu, event marketingu, případně si převzít drobné úkoly za referenci a získat sanci se stát dlouhodobou součástí týmu pro více podobných hudebních projektů a získat specializaci, která je v ČR ojedinělá. A hlavně se dost naucit v praxi !:)

Bacha, je na to málo času, zitra vykopnu informace, to do plán a jdeme na to. :)
Pls kdyztak do komentáře, abych v tom neměla chaos. Moc díky!

Odkazy na mě:
https://www.facebook.com/bmatikova
https://www.linkedin.com/in/barboramatikova/
https://www.youtube.com/channel/UCDj-BJzTD4AzUGA5eH7K7dw

Co kromě této příležitosti být součástí jednoho velkého know how, získat kvalitní reference, zviditelnit se, otevřít si nové možnosti a mnoho dalšího nabízím..
Nabízím své know how, vzájemné sdílení, konzultaci juniornějším kolegům a možnost spolupracovati na dalších projektech, např.:
https://www.facebook.com/groups/658011341511353[/left]

Přiložené miniatury