Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Aplikace (DataField) pro Garmin hodinky

hourglass
Skončil
27.07.2021 v 14:02
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Mám zájem o vývoj aplikace pro chytré hodinky Garmin pro nohejbal. Primárně mi jde o počítání skóre několika zápasů. Existují dvě varianty nohejbalu. Česká varianta se hraje tak, že set končí vždy, když jedno družstvo dosáhne deseti bodů (takže set může skončit třeba 10:9 nebo 10:1) a zápas hraje se na dva vítězné sety (2:0 nebo 2:1). Zápasy mezinárodního nohejbalu se hrají vždy na dva sety, ale set se hraje do té doby, než jeden tým vede o víc než dva body a má alespoň 11 bodů ( např 11:1, 11:9, 12:10 nebo 15:13).  Je potřeba, aby šli snadno přičítat body, při chybě aby se dal bod snadno snadno vrátit (aby si aplikace při vracení pamatovala, jak se body postupně přidávali). 
Chci vytvořit DataField, aby ho šlo přidat do existujících aktivit (a také do hodinek, které podporují poze DataFields, ale to mě tolik nezajímá). Ovládání především tlačítkové (musí být kompatibilní minimálně s hodinkami ForeRunner 945, dotykové hodinky lze ovládat swipem nahoru/dolů a do stran, ale to mě zase tolik nezajímá). Ideálně takto:
  • Předem si uživatel musí nastavit typ hry (Česká nebo Mezinárodní). Může být omezeno na nastavení v aplikaci v mobilu/PC.
  • Stiskem Up přidávat body soupeři
  • Stiskem Down přidávat body sobě.
  • Stiskem Back jít na další set. 
  • Dvojstiskem nebo podržením nějakého tlačítka body odečítat (tak, jak byli postupně přidávané).
  • Po dokončení zápasu se pouští další zápas, až do ukončení aktivity.
  • Data jsou po skončení dostupné k prohlížení v hodinkách a především v mobilu/PC.