logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

WOLOLO, teď jsi náš. Krademe PHPkáře korporátům

hourglass
Skončil
23.07.2021 v 11:34
biders
33% odezva
3 zájemci
Prodejce
A
Nebudeme to prodlužovat jako trial verzi WinRaru. Hledáme prostě PHP maniaka nebo maniačku, který se nebojej vytáhnout USB ještě před bezpečným odebráním. Nejsme totiž žádný vysušený tresky v košilích a víme, že Cake is a lie, War never changes a teď jsme o přestávkách zrovna oprášili Age of Empires 2.Nápsáno normálně: Sháníme do týmu PHP programátoraMožná víme, jak to máš. Tahle práce tě baví a jde ti dost dobře. Někam přijdeš, novej kšeft, bomba, pecka, ale pak už to není vončo. Zjistíš, že v kanclu se cítíš, jak kdyby měli všichni okolo <head> hluboko v zápatí a moc si s nima nerozumíš.

Hledat pak v běžným korporátním kanclu motivaci je pro tebe stejný, jako hledat prd ve vířivce. Chvilku tam je, ale pak zmizí a ty se nemáš ani čím pochlubit ostatním. Dneska máš ale štěstí, že jdeme zrovna kolem. WOLOLO!Jak se teda věci mají?

Vybudovali jsme sami SaaS produkt bez půjčky od strejdy a brzy budeme mít 1 000 platících zákazníků. Používají nás třeba Mall.cz, ZOOT, Student Agency nebo Urbanstore.cz.

Náš nástroj se jmenuje Foxentry. Zjednodušuje zadávání dat a stará se o to, aby v nich nebyla ani chybička. Validuje online i offline data, našeptává adresy, opravuje jména a umí spoustu dalších věcí, který ti já nevysvětlím, protože já tady jenom píšu inzeráty. Na ty internety jsou tu klucí.

Jsme malá parta lidí, který už maj vysezenej na tomhle produktu důlek. Místo benefitů v podobě lekcí nejnovějších marketingovejch slovíček a hashtagů si radši dáváme víc peněz a za ty pak třeba společný pivo.If <nástup> then

pracovní notebook (PC nebo Mac)
opravdu neformální pohodový prostředí u nás v Praze
svoboda budovat produkt a přinést do něj svoje nápady (žádná klikačka)
goldy podle seniority (70 - 150K)
minimum PvP (jsme na sebe hodný a můžeš pracovat z domova)


Co bude potřeba za equip?

PHP lvl 100
OOP lvl 75
vanilla JavaScript lvl 25
HTML, CSS tutorial
správná míra punkáčství
ElasticSearch lvl 90
základy práce s příkazovým řádkem (linux)
znalost XML a JSON lore
několik hotových sidequestů ve scrapování dat
bonus buff je znalost JS frameworků (VueJs, React, Angular)


Sedí ti to? Už si tady měl/a bejt 4 minuty, ty magore!