logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky designu, fotografování a videa

Webdesigner/ka (Figma,XD) - REMOTE

hourglass
Skončil
21.07.2021 v 19:13
biders
0% odezva
8 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Hledáme spolehlivého parťáka, který má cit pro detail a preferuje Figmu (ale aj to XD může být). S kolegou tvoříme převážně firemní weby, sem a tam nějaký katalog nebo nebo větší appku. Já osobně se z křesla grafika přesouvám mezi programátory. Proto potřebujeme posílit kapacitu v designu.

Hledáme někoho, kdo:
  • sleduje trendy a nebojí se je aplikovat do své práce
  • navrhuje weby ve Figmě nebo XD
  • ví, co je to UX a SVG
  • může fakturovat (tzn. máš IČO)

Pokud jako webový designer umíš přemýšlet i trochu jako kodér, tzn. máš ponětí o limitech kreativy v kódu, tak máš u nás velké plus. Není totiž potřeba vždy nasekat do plátna tunu barev, obrázků a ikon (i když to tak zákazník někdy ve finále chce... však to známe). 

Oceníme zkušenosti seniora, ale stejně tak i houževnatost mid-level/juniora. Naoplátku očekávej fér jednání, poctivě připravená zadání včetně podkladů a pokud jsi z jižní Moravy a bude nám to spolu klapat, tak se klidně můžeme scházet na besedách u pivka nebo vínka. 

Hoď mi zde na WT nebo do mailu (martin@mowebs.cz) pár vět o sobě a tvé práci + odkaz na reference (webové portfólio, behance...), kontakt a hodinovku, za kterou pracuješ. 

V kalendáři je léto, finišujeme několik projektů a další jsou v přípravě. Pokud bys mohl/mohla naskočit do vlaku už v průběhu léta, bylo by to super. :) Pokud kapacitu nemáš, ale oslnil jsem tě, pošli mi alespoň kontakt. Ozveme se třeba na podzim. 

Máš to dočteno až sem? Klobouk dolů... Těšeme se! :) 

Martin