logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Tvůrce/tvůrkyně WordPress webů na platformě Elementor - dlouhodobá "brigáda" (nejen) pro student(k)y

hourglass
Skončil
20.07.2021 v 15:38
biders
50% odezva
4 zájemci
Prodejce
A+
Do menšího týmu freelancerů hledáme výpomoc (ideálně studenta/studentku) v oblasti tvorby jednoduchých webů v Elementoru.

Soustředíme se (a zejména já) sice výhradně na tvorbu webů a e-shopů na míru, ale měsíčně máme několik “mikrozakázek” jako subdodavatel, na tvorbu skrze Elementor pro menší nenáročné klienty. Jedná se tedy zejména o vytvoření designu, “naklikání” webu, upravení responzivity a doplnění požadovaných informací, případně modernizaci stávajících stránek. Za jeden takovýto web (zabere odhadem cca 5-6h práce) nabízíme odměnu v rozmezí 2-6 tisíc Kč dle náročnosti konkrétního projektu. Cenu a termín víte předem.

Grafický cit je nutností, není ale potřeba znát žádný programovací jazyk, grafické programy ani nic podobného. Předchozí zkušenosti s touto tvorbou nejsou potřeba, rádi zaučíme. Preferujeme studenty či studentky, kteří si touto cestou chtějí přivydělat, nejedná se o práci na HPP a je to spíše nárazová činnost, jelikož tyto mikrozakázky nestíháme odbavovat.

Nutností je být z Brna či okolí z důvodu osobní schůzky a případného zaškolení.

Zájemci a zájemkyně prosím pište na email michal@melich.biz, ideálně zašlete třeba životopis nebo alespoň pár slov o vás. Pokud máte konkrétně s tímto předchozí zkušenosti, budu rád za nějaké ukázky práce.

Díky :)