logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Hledáme dropshipery - eshopaře, velkoobchodníky i maloobchodníky se zájmem o spolupráci

hourglass
Skončil
19.07.2021 v 11:37
Prodejce
B
Zdravím,

hledáme ke spolupráci zájemce z řad eshopů, dropshipingu, velkoobchodu i maloobchodu pro prodej velmi zajímavých produktů, které jsou žádané na trhu po celé EU i USA. Produkty, které nabízíme, vždy nejdříve sami zkoušíme a testujeme. Vše nakupujeme přímo od VÝROBCŮ V ZAHRANIČÍ, NE PŘEKUPNÍKŮ a tím pádem je možnost velmi zajímavých % v marži na produktů (v řádu desítek i stovek, dle druhů zboží). V zahraničí se orientujeme již řadu let, díky tomu máme již od určitých výrobců a dodavatelů zcela jiné ceny a pozici při vyjednávání ceny, ale nabídka a spolupráce probíhala pro pár jedinců, kdy nyní chceme již vystoupit veřejně a nabízet služby pro všechny zájemce.

Nabízíme:
- pouze ověřené produkty a výrobky se zárukou od prověřených výrobců, které sami testujeme
- kompletní servis od zajištění dodávky ze zahraničí až po předání zboží
- servis při proclívání
- 100% zákaznickou podporu a servis po telefonu
- možnost zajištění logistiky (zboží vám rádi budeme zasílat vašim zákazníkům kamkoliv)
- řešení reklamací u produktů i servis - (nestaráte se o nic)
- možnost umístěních vlastních log a nápisů (při větší objednávce)
- možnost zajištění výroby vlastního produktu nebo výrobků se zajištěním nejlepší ceny u výrobce
- možnost vyhledání dodavatele nebo výrobce za zahraniční
- možnost zajištění vzorku
- v případě velké objednávky napřímo ze zahraničí, řešíme garanci vrácení peněz od výrobce, pokud nejste spokojeni s produkty - toto děláme jako jedni z mála na trhu, dle vlastních zkušeností a neslibujeme co nemůžeme a ani v případě problémů nehledáme kličky, jak se vymluvit......(vaše peníze nikdy neplatíte nám ale přímo výrobci s garancí vrácení platby)


Shrnuto - nabízíme kompletní servis, kdy našim cílem je vaše spokojenost v oblasti obchodu, kdy se nemusíte o nic starat a vše za vás řešíme dle vašich požadavků. Vy se tak můžete pouze soustředit na prodávání (nabízení) produktů kdy my zařídíme vše ostatní bez starostí.

Neúčtujeme si nesmyslné poplatky, paušály apod., ale POUZE 10% z celkové objednávky nebo z ceny zboží. Není zapotřebí dělat velké objednávky, jelikož nabízíme i možnost zasílání od 1 kusu z našich velkoskladů v EU s rychlým doručením. V případě logistiky nabízíme ceny dle klasických cen, které jsou běžné na trhu. Žádné předražené a nesmyslné ceny!!!!

Produkty, které nabízíme nejsou nikde veřejně nabízeny a seznam aktualizujeme neustále dle sezóny nebo zájmu na trhu!!

Nabízíme pro nové zájemce v ecommerci i možnost výroby webu nebo eshopu, grafiky, propagaci, překlady apod za velmi výhodných podmínek!

V případě zájmu prosím pošlete zprávu s vašim telefonem a zavoláme a vše můžeme vysvětlit po telefonu.