logo

Vlastní SMS brána s množstvím funkcí a napojení API

hourglass
Končí
14.12.2021 v 22:36

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Revoluční SMS brána bez poplatků za odesílání SMS - využíváte svého současného mobilního tarifu, kde jsou účtovány odeslané SMS dle vašeho tarifu, tedy v případě neomezeného tarifu neplatíte za SMS nic.

API

SMSVio lze pomocí API napojit na vaše vlastní systémy, jako jsou eshopy, CRM systémy, atd.

Přihlašování do seznamu odběratelů zpráv pomocí zaslané SMS nebo pomocí QR kódu

Zákazník odešle SMS s unikátním kódem na vaše telefonní číslo a automaticky se jeho telefon zařadí do seznamu kontaktů, na které můžete odesílat hromadné SMS. Odhlášení probíhá buď manuálně, kliknutí na odkaz nebo zasláním SMS. Při vytvoření seznamu se automaticky vygeneruje předpřipravený leták s unikátním vaším zadaným kódem pro přihlášení, telefonním číslem a qr kódem pro přihlášení.

Odhlášení z odběru zpráv probíhá pomocí zaslané SMS nebo kliknutím na odkaz ve zprávě.

Automatické odpovědi

Na základě klíčového slova v přijaté SMS se automaticky odešle SMS s vaším textem. Poděkujte za registraci přihlášení k odběru zpráv unikátním slevovým kódem nebo dárkem zdarma.


Hromadné SMS

Aplikace propojí váš mobilní telefon s webovou aplikací, která umožňuje hromadné odesílání SMS, i z xls souboru (ať už z URL adresy nebo nahrátím), lze nastavit klouzavou prodlevu v odesílání od 5 do 120 sekund, nastavení data a času odeslání.


Implementace do WooCommerce

Jednoduchá implementace SMS brány do WooCommerce pomocí pluginu. Odesíláte tak automaticky SMS s poděkováním za objednávku zboží, automatické notifikace při každé změně stavu objednávky. Pomocí dalšího skriptu lze exportovat pod url adresou či jako soubor jména a telefonní čísla z databáze objednávek, které vložíte do webové aplikace SMSVio a zákazníkům tak můžete hromadně odeslat SMS zprávy. Vhodné pro SMS marketing.


SMS šablony

Mějte předpřipravené texty pro opakující se SMS nebo časté SMS. Stačí si vytvořit šablonu a pak ji jen využít.


Více zařízení

Potřebujete odesílat více hromadných SMS, např. několik tisíc SMS? Mějte v účtu několik zařízení a využijte několik mobilních tarifů najednou.


Přijaté SMS na email

Nechte si své přijaté SMS odesílat na email. Potřebujete přehled o přijatých SMS? Není nic jednoduššího.


Přijaté zprávy nejsou viditelné

Pokud předáte váš telefon - SMS bránu - například zaměstnanci, nemusíte se bát, že by měl přístup k vašim soukromým zprávám.

14 dní na otestování zdarma nebo 100 SMS

Vyzkoušejte si bezplatně a bez závazků služby SMSVio. Budete příjemně překvapeni. Využijte svůj stávající mobilní tarif naplno a nechejte jej vydělávat.

NAVÍC AKCE PRO WEBTRH, EXKLUZIVNĚ PRO VÁS SLEVA 500 KČ NA PŘEDPLATNÉ SMSVIO PŘI VYUŽITÍ ROČNÍHO PŘEDPLATNÉHO.

SLEVOVÝ KÓD JE WEBTRH2021


Více na www.hromadnesms.cz nebo www.smsvio.cz

www.facebook.cz/smsvio

https://youtu.be/7k6CGp9hFbw

Přiložené soubory
plakat (10).pdf
(2,52 MB, 5 zobrazení)