logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej poptávkového webu Mameauto.cz

www.mameauto.cz
hourglass
Skončil
17.07.2021 v 14:42
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Prodám poptávkový web mameauto.cz. Projekt jsem tvořil cca půl roku a funkce je jednoduchá- poptávájící zadá poptávku a mechanik reaguje. Web je zatím zdarma, ale od nového roku je plánován přechod na placené členství pro servisy/mechaniky. 
 Vize a proč by to mělo a mohlo fungovat. Velké poptávájící weby si často účtují až 6 tisíc ročně. Já bych viděl sílu tohoto nápadu hlavně v jednoduchosti a nízké ceně následného členství pro mechaniky a to třeba 100kč měsíčně nebo 1000kč ročně..  Co už je hotové: je zaplacená doména hosting na dva roky, fb stránka, email, další podpora od tvůrců webu do budoucna. registováno je 30 servisů z celé ČR a zatím je na webu okolo 10 poptávek. To vše bez placené reklamy.  
Teď je nejdůležitější dostat web do povědomí lidí aktivní reklamou a dobrým marketingem. Do konce roku pro zkušeného člověka nebude problém s placenou propagací sehnat 500 až 1000 servisů. Když pak v placené fázi každý zaplatí i symbolickou stovku měsíčně, tak je to zajímavý příjem. 
Já jsem všechno úsilí vložil do přípravy a začátků, ale bohužel časově nestíhám tak, jak bych potřeboval a to je důvod, proč projekt nabízím. 

Vložené prostředky- doména a hosting cca 2k, pořizovací cena webu 40k, přibližně 200 hodin práce s propagací a přípravou webu a hlavně potenciál do budoucna dále je k webu fb stránka s 60 sledujícími. 

Prodej bude uskutečněn přes kupní smlouvu.