logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Web copywriter, co už trochu umí

hourglass
Skončil
16.07.2021 v 14:54
biders
67% odezva
3 zájemci
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Ahoj,

sháním k sobě někoho na psaní textů, článků, hlavně z oboru financí, realit a automotive (popisy služeb a produktů, resp. výrobců, nemusíš znát auto skrz naskrz). Občas se věnuji i textaci stránek, emailů a jiné formě textu, s čímž mi můžeš pomoci – ale primárně potřebuji články (na weby, blogy i PR).

Jedná se se pouze o text, který mi posíláš ve Wordu/Libre Office. Většinou rozsah do 1,5 NS, ale některá témata mají i kolem 8 NS (třeba recenze půjček).

- rád bych někoho, kdo už text trochu ovládá a nebudu po něm opravovat základní chyby (shodu přísudku s podmětem, rody, skloňování, obecně i/y, hloupé překlepy, slovosled atd.).
- rovněž musíš umět pracovat s informacemi a používat selský rozum. Když dostaneš PR článek, v němž máš prezentovat půjčku, nemůžeš poskytovatele hanit
- originální tvorba znamená, že načerpáš informace a napíšeš text podle sebe, tupý přepis cizí práce není to, co hledáme

Například u financí se některá témata opakují, takže to není vždy o žhavení mozkových závitů.

Představu o ceně mám a průměrně texty s chybami za 400 Kč/NS nepřijmu; prosím tedy o vaši představu a reference.

Raději uvítám někoho se střízlivým pohledem, kdo stojí pevně na zemi a nevnímá psaní jenom jako rychlé nabouchání znaků a inkasování odměny. Kromě té tě zároveň dost naučíme, a když budou obě strany spokojené, mám dost dalších projektů.

Kontakt prosím rovnou na email altmanluk@gmail.com, faktura nutná.