logo

Hledám parťáka na prodej unikátních bioplastových obalů EKOPA, které jsou zároveň i hračkou

hourglass
Končí
14.08.2021 v 15:06
biders
50% odezva
2 zájemci

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Zdravím,
vyvinuli jsme unikátní bioplastové obaly EKOPA, které se po spotřebě produktu uvnitř můžou využít jako hračka pro děti i dospělé. Obal se tedy nevyhodí jako standardní obal, ale využije v podobě kreativní stavebnice či znovupoužitelné dózy. Více o produktech na našich stránkách www.ekopa.cz. Protože jsme ještě start-up, hledám parťáka, který by mi pomohl s online marketingem i prodejem na sociálních sítí, případně i oslovil potenciální partnery (obchody a výrobce se zdravou výživou, kosmetikou, doplňky stravy, školy, školky, atd.), kteří by o tyto obaly/hračky měly zájem.
Hledám tedy šikovného člověka s citem pro online i offline obchod, který by mi pomohl nakopnout tento business na vyšší level a byl by ochoten rozvíjet tento projekt za provize z uskutečněného obchodu, případně online kampaní na FB, IG atd. Na detailech provize bychom se domluvili. Jedná se o ojedinělý produkt, který nemá přímou konkurenci a potenciál je obrovský. 
V případě zájmu mi zavolejte na číslo 777291708 nebo email karbon@seznam.cz
Lukáš Maršálek